şükela:  tümü | bugün
  • kadınlar genel olarak egosentrik varlıklardır. onlarla ilgilenmediğiniz, arayıp sormadığınız durumlarda çevrelerinde dönüp duran erkeklerle yakınlaşmayı genelde tercih ederler. uzaklaştırmak zor bir olay değildir. size kafayı takmadıysa eğer. bu tip durumlarda uzun sohbetlere neden olmayacak kısa ve net yanıtlar vermek, umut vermemek ikincil taktiklerdir.
  • "bitti" deyip yürüyüp gitmek. taktik maktik yok bam bam bam.
  • siktir git dese kafi
  • bir kadın ilgimi çekince anında o kadınla ilgili overload olurum ki hemen sıkılayım. kaliteli yaşamımın sırrı bu.
  • --- spoiler ---

seni seviyorum

--- spoiler ---

bir ted mosby klasiği, aynı zamanda bende de yakın zamanda işe yaramıştır. tabii ki ted de ben de aksini düşünerek patlatmıştık bu bombayı.

(bkz: himym)
  • tamamen erkege bagli. erkek isterse tek bir cumlenizden sonra da uzaklasabilir. istemezse hic uzaklasmaz.
    taciz vs gibi durumlari kastetmiyorum.
    sanirim erkekler ne yasamis olurlarsa olsunlar arada gelip yoklamayi seviyorlar.
    bundan tam 4.5 yil once 1 ay kadar flortlestigim biri vardi. gayet duzgun nazik saygili biriydi fakat ben egitimim nedeniyle yurtdisina cikinca gorusmemizi sonlandirmistik.
    mesela bu adam en son bundan 1 hafta oncesi olmak kaydiyla 4.5 yildir bikmadan utanmadan 2 3 hafta araliklarla msj atar. mesajlarin icerigi asla sapikca ya da rahatsiz edici degil..gunun herhangi saatinde herhangi bir sosyal medya hesabindan gelebiliyor.
    kahve icelim mi? dertleselim mi? sinemayaa mi gitsek? bir bira atalim? yuruyuse mi ciksak? kaş'a mi gitsek raki balik yapsak? bir keresinde d&r a gelirmisin bile demisligi var. her seferinde tek cevabim oluyor: hayir.
    sonrasinda asla msj yok.
    bu boyle 4.5 senedir suruyor.
    ikimizde cok istikrarliyiz.
    bir erkek istemezse sizden uzaklasmaz.
    tabi ortada ahlaki acidan zarar verici yada gururunu sarsacak seyler yasanmamissa.