şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iş değildir.
    koşarsın, yorulursun, bırakırsın sonra bıraktığınızı fark eden erkek koşmaya başlar peşinizden. bir siz koşarsınız, bir erkek; bu böyle devam eder gider.
    sadece kovalamacadır.

bir tanıyalım, günü yaşayalım, ilişkinin tadına varalım, çayıra beraber uzanalım, ayırmadan göz göze bakmanın keyfini çıkartalım, dar bir koltukta sığışıp, bir şeyler atıştırarak film izleyelim... ama yok bunlar yerine sen kaç ben kovalayayım, ben kaçayım sen kovala oyunu oynayalım. dediğim gibi iş değildir dostlar. dünya ahiret kardeş olsak daha iyidir.
  • vakit kaybından başka bir şey değildir. çünkü peşinden koşulan erkek kaçmayı sever. sen peşinden koştukça aslında hiç öyle olmayan erkek kişisi kendini dev aynalarında görmeye ve kasılmaya başlar, olmadık tavırlar sergiler. hem koştuğunla hem de yediğin triple kalacağından ve bir süre sonra bu işten soğuyacağından akışına bırakmak gerekir.
  • kadınları olgunlaştırma klavuzunda yer alan ifade.

böylece oturduğu yerden teklif alıp, göt gibi sıradan ifadelerle" ay hayır yane, ay arkadaş olarak görüyorum yane" gibi ifadeler kullanırken, birinin peşinden koşmak nedir, birine kendini kabul ettirmek nedir, birini anlattırmak nedir deneyimlerini yaşayan dişi birey, "ay ben seni arka..dur ya. ben de bu kadar götüm götüm kalmıştım, tamam, fildişi kulesinden inip seni anlayarak, çok değer verdiğini anlayayım ve reddetsem de bunun ne demek olduğunu bileyim, anladığım kadarıyla ciddiymişsin" diyebilecek, misyonu ve vizyonu genişleyecektir.
  • er kişi tavşan atlet değilse pek de akıl karı olmayan iş, oluş, hareket.

(bkz: bi bildigimiz var ki soyluyoruz)
  • er kişinin çeşitli uzuvlarını yerçekimine aykırı olacak şekilde yükseltmek için birebir harekettir. ne gerek vardır?

(bkz: feminist)

edit: lakin olmuyor mu? oluyor maalesef.
  • (bkz: usain bolt)
  • peşinden koştuğunuz erkek buna değiyorsa neden olmasın? sadece kızların peşinden koşulur diye yazılı bir kural mı var? bazen hoşlandığınız erkek bazı şeylerden korkuyor olabilir, ilişkiye başlamak onu ürkütüyor olabilir, bu gibi durumlarda onu ikna etmek için çabalamamanın neresi kötü olsun ki. kadın ya da erkek fark etmez insan kendi benliğini kaybedecek derecede tavizde bulunmuyorsa sevilen kişi için ter dökmek güzeldir.
  • (bkz: kapkaç)
  • koşucaksın tabi. tanıcaksın, tanıdıkça daha çok seviceksin, belki de aslında o kadar da tipin olmadığını anlıcaksın. hem o da seni tanıdıkça sevicek. peşinden koşarken, birşeyler paylaşırken yaşarsın aşkını, asıl en güzel anlardır onlar. onun o tatlı heyecanı vardır ya işte o seni çok mutlu eder. zaten yok öyle benim sevdiğim gelsin beni sevsin bakışalım kesişelim hoop pıtırcık olalım! istiyorsan, seviyosan koşucaksın peşinden, rezil de olsan koşucaksın, haketmese bile. hem yaşadığın acılar da olgunlaştırır seni. koşun koşun, sonuç iyi yada kötü, birşeyler kazanırsın.

3 sene sonra gelen edit: boşverin koşmayın. yormayın kendinizi ya.