• hele bir de misyoner pozisyonda tavanda da ayna varsa, bir yandan bastırıp bir yandan gaza gelsin diye şaplak atmaktan daha normal ne olabilir ki diyeceğim şey.
  • güzelse neden yapmayalım.sadece sizin ilginizi çeken bi bölge değil demek ki.
  • tanimadigim birisine sarhosken yapmisligim var, sorun etmemisti fakat yapmamak lazim. ayip.
  • olm şaka mısınız siz? kimi şaplak atmaya sapıklık demiş, kimi hayvanlık demiş.
    kömürlükte mi sevişiyorsunuz siz hiç mi fantezileriniz yok ? kömürlükte yaşaya yaşaya odun mu oldunuz ?

erkek, kadın partnerini kucağına alırken şaplak atar avuçlar doggy’de şaplak atar, yatak odasına götürürken atar eyvallah. peki kadın neden atmasın? belki hoşlanıyor bundan belki zevk alıyor parmak atmıyor ya daha ne?

unuttuğunuz birşey var, erkekler kadınlarda ilk olarak göğüse veya kalçaya bakıyorsa eğer kadınlarda erkekte kalçaya bakarlar. gidin 10 kadına sorun 8’i bu cevabı verir.

o ne der bu ne der diye düşünmeyin, partnerinizle aranıza yatakta sınır koymayın, özgür olun ve odun olmayın.

erkeğe gelince herşey serbest, kadına gelince owww sapıklık hayvanlık oldu amk *

edit: erkeğim beyler, şaplak at bana diyip durmayın mesajda.
    kadınlar yazabilir erkeklere noluyo aloo ? *
  • masa tenisinde iyi veya zor bir sayıdan sonra gazlamak için partnerimin totosuna şaplatırım, sevgilim de merdiven filan çıkarken arada patlatır. olur öyle hayatın güzelliklerindendir.
  • en guzel duygularin tokadidir. kavisli falansa uvuuu beybii bi kipirdanma oldu bende.
  • koskoca geralt of rivia'yı bile şaplaklıyorlar, sesi çıkmıyor anasını satayım siz neden bahsediyorsunuz?! yok kırmızı çizgiymiş, yok ılıkmış bilmem ne..
  • bunda bir sorun göremiyorum. sen yaparken oooo, o yapınca aouwww.

yok öyle yağma...

(bkz: tabi ki göt ister) ironidir saygısızlık amacı ile yazılmamıştır.

kibar bir yazarımızın isteği üzerine ;

(bkz: lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince meeee)
  • sevişme esnasında değil de evdeyken yanımdan geçerken filan yapıyorum ben bunu. hatta bazen kendimi kaybedip ısırmaya çalıştığım da olmuyor değil. *
  • üniversitede ev arkadaşımın o zamanki sevgilisi yapmıştı bunu bana ve ev arkadaşım da oradaydı. kanım çekilmişti ve ev arkadaşım öfkeden deliye dönmüştü. kız ise yaptığı normal bir şeymiş gibi ev arkadaşımın olayı çok büyüttüğünü söylemişti.
hesabın var mı? giriş yap