• yeni çıkan gta oyununu oynamak.
  • dır dır etmeyen huzur veren kadın
  • normalde geceleri cok hareket eden, cok dönen, zip zip ziplayan bir abiyim. duramiyorum sabit. hele yanımda biri varsa direk alev aliyorum. serinlik icin buz gibi havada don tisort, ustumu aciyorum bi de manyak gibi falan.

ama bazen öyle oluyor ki vucut aşık olduğunu hatırlayıp "lan olm hayatının en guzel dakikalari lan bunlar" diyerek sevgiliyi bir sarıp sarmalayabiliyor. of. yani sevdiğim yanımda olsa da o devreler bende çalışmıyor normalde, mmhfs biraz da suraya döneyim, mmhhfs biraz da şöyle durayım bakalım falan derken sevgilinin uykusunu da piç etmemek icin uzak duruyorum falan. ama işte ara sıra oyle geceler oluyor ki, bütün gece sarıp sarmalıyosun, sabah miiiiiih diye uyanmaya çalışıyosun ama bi tatlı geliyor kereta kalkamıyosun falan.

of negzel sey. seks sikimi yesin bence.
  • aşk ve seks dışında kesinlikle bir enstruman çalmaktır. daha mutlu eden bişey ne gördüm ne duydum.

(bkz: bas gitar)
  • çok sıkışınca işemek.
    (bkz: bu gün de anket doldurduk hamdolsun)
  • kiminle seks yaptigi
  • kesinlikle dünya kupası finali izlemektir. sağlam bir şampiyonlar ligi finali de alternatif olarak düşünülebilir.
  • kendisine surekli gaz verilmesi.

'harikasin, hipersin, supersin' diyecek bir hatun.

adam seksi de bunun icin istiyor zaten kadin inim inim inleyecek o da ne kadar harika bir erkek oldugunu bir kez daha ispatlamis olacak.

bu nedenle erkekleri tavlamak ya da elinde tutmak isteyen kizlarin dikkat etmeleri gereken birinci husus budur.

ilk gunden bedenlerini sunup sonra kapris yapip dirdir ederek vajinalarini altindan sanacaklarina...

sinir harbi yasatacaklarina ona ne kadar muthis bir erkek oldugunu telkin edip dururlarsa o altin kelepceye daha erken sahip olurlar.

(bkz: evlenmek isteyen kizlara tavsiyeler)
  • yalnızlık, müzik, huzur, romantizm kombosu. illa sekse devam etmek zorunda değil.
hesabın var mı? giriş yap