• woody allen'in dediği gibi : "iyi huylu çıktı"

(the most beautiful words in the english language are not "i love you," but "it's benign.")
  • - abi süper manitalı ortam var gelsene.
  • baştan çıkarıcının günlüğü'nün yazarı sören kierkegaard'ın sadece bir yıl nişanlı kaldığı regine olsen'e yazdıklarıdır. aynı zamanda baştan çıkarıcının günlüğü'nü yazma cüretinin nereden geldiğine kanıt sözlerdir de:
    "...şunu bil ki, sen beni her zaman aynı derecede sevdiğine ciddi biçimde her inandırdığında, neşeli olduğumda da üzgün olduğumda(çünkü bilirsin üzüntü göklerin bir özlemidir ve insanda iyi olan ne varsa acı ondan doğmuştur), sen benim ruhumu araftan kurtarıyorsun"
  • - seni çok sevdim evlat. yıllardır kimse bu soruma doğru yanıtı vermemişti. ben 95 yaşında hasta bir adamım ve sanırım geriye pek de yaşanacak bir şeyim kalmadı. isviçre bankalarındaki 56 milyon dolarımı, okyanustaki iki adamı, uçağımı, yatlarımı ve geri kalan tüm servetimi sana bırakıyorum. sadece her ay mezarıma gelip bir gül koymayı unutma. seni çok sevdim evlat.
  • (bkz: #8938596)
  • - canım bugün hede bank'tan kredi kartı yollamışlar limitsiz.. bi de ödeme kısmıyla biz ilgilenmicekmişiz.. al istediğin gibi harca..
  • - çok güzel bir gülümsemen var.

daha güzel, daha samimi ne söylenebilir ki..
  • -lan oolum gadın olsam sağa virirdim lan!
    -la sağol lan! bunu senden duymak çok mutlu etti beni.
    -ayıbittin.
    -bağa bir erkeğin söyleyebileceği en güzel şeyi söyledin la!
    -lafı olmaz ciğerim.
hesabın var mı? giriş yap