şükela:  tümü | bugün
  • ünlü filozof(!!!) seda akgül'ün söylemidir.

--- spoiler ---

"erkek sadece yaşlanır ama asla olgunlaşmaz. o çocuk ruhunu, dürtülerini, testosteron hormonunu dizginlemen mümkün değildir. sadece hareketleri yavaşlar. bir erkek eğer aldatmıyorsa aldatamadığı içindir." demiş.
    --- spoiler ---

https://www.mynet.com/…n-hormonunu-243757-mymagazin

(bkz: seda akgül kim mk)
  • gayet de ortamlar müsait ablacım, herkesin (kadın&erkek) bir alıcısı var. tercih etmeyen "insan gibi insan" olduğundan dolayı aldatmayı tercih etmiyor.

beni evde bekleyen biri varken, ben bunu bilirken, beni sevdiğini, bana güvendiğini bilirken aldatamam arkadaş. içim almaz. oldu kazara aşık olduk. gerçek aşk ise zaten aşkta kavuşmak yoktur. şehvet ve tutkunun takip ettiği duygularda bir itlik oluyor. aşk olmuyor o... ille bir başkasıyla yatmak isteyen, usulüne uygun boşansın bir zahmet.

tanım; uzun bir süredir muhtemelen yalnız kalmış, daha evvel de yüksek ihtimalle hep piç erkek tercihi yapmış abla beyanıdır. 5 - 10 deneyimle ordinaryus olunmuyor ablacım.
  • ha siktirsin dediğim.
  • eskimiş bir yüzün kendini acınası bir şekilde gündemde tutma çabası... eskidin be sedacım, insanlar artık seni ilginç bulmuyor.

seni de artık ünlü olmayanlar mezarına gömdüler, çok ses etme lütfen.
  • ya erkeklerin onuruna bu kadar kolay hakaret edilmesine, erkek olmamama rağmen ayar oluyorum. hiç mi insan olan karakteri olan erkek yok arkadaşım size göre? aldatan kadın da gördük erkek de. bunun bir cinsiyet değil kişilik meselesi olduğunu nasıl anlatsak anlarsınız acaba sayın mal değnekleri?
  • katıldığım beyan.

aldatamıyorum... çünkü çok seversem aldatamam..
  • benim exlere bakiyorum da 2'si cok yakisikli, biri de cok buyuk hayran kitlesi olanlardi.
    e istemiyolardi ki baskasini. istese catir catir da yaparlardi.
  • doğru önermedir, erkek olan aldatamaz. hayvan olan da önüne gelenle düşüp kalkar, insanım falan diye ortalarda gezer.
  • surekli agzinda ben soyle durustum, ben boyle aldatmam olan vasat bir adamsa, evet.

dogruduzgun bir insan zaten ne bundan bahseder, ne de sevdigi kadini aldatir.