şükela:  tümü | bugün
  • modern gençlik tek soru soracak:
    -deger mi????

manevi bir kapanmadan bahsediliyor elbet. ama ben bunu fedakarlık olarak gormuyorum. zaten birini gerçekten seviyorsan içinden gelen bir sey bir kadın için bu....
  • (bkz: aslında ben bu baharatlı çıtırları yemek istemiyorum)

(bkz: fıstık fıstık diye nicesine sarıldım benim sadık yarim senmişsin)

(bkz: kuruyemiş tabagında tam fıstık bulursan araya başka yarım fıstıklar almazsın)
  • ortulerden ve kurallardan bagimsiz bir durumdur. gozunuz baskasini gormuyorsa kapanmissiniz demektir.
    o kadar asik olmak da gerekmez, birlikte oldugu adama saygi duyan kadin etrafla ilgilenmez, kimseyle cilvelesmez, flort etmez. ıste kapanmak budur.
    daha fazla kapanmak hem isteyen hem yerine getiren icin hastalikli bir durum olsa gerek.
  • (bkz: pavyon)

(bkz: pavyon kapatmak)
  • saçmalık. bunu kendin için ve istiyorsan yapmalısın.yoksa ne anlamı var ki? hayır koyundan ne farkın var? öl bence.
  • iphone 5 için kapanan arkadaşımdan sonra gerizekalı insanlar listemde 2.sırada bulunan kezbanlar.
  • erkek icin kapanmak zor olsa gerek ya. sahsen ben hic turbanli erkek gormedim.
  • karaktersizlikten başka bir şey değildir.
  • allah için yapmadığını bir erkek için yapıyorsa, hatunun değer yargılarında ciddi sıkıntı vardır. ayrılık olursa o kız başını muhtemelen tekrar açar, bir de eşi istediği için başını açanlar falan da var, o daha da fena; insanın kendi karakteri olmazsa yanındakinin etkisinde kalması gayet normal tabi.
  • üç sene beraber durdugum bir adam vardı.
    bana hep "agır ol" derdi, fazla enerjikmisim, fazla bıcır bıcırmısım, kadın dedigin daha soguk olmalıymıs.
    daha yeni sevgili olmusumuz "mini etek giyersen seni vururum" demisti, sakayla karısık. zira 3 sene boyunce hep dizimde etekler giydim, bsiklet yaka ustler ve pantalon tercih ettim sık sık, aksi takdirde rahatsız olacaktı, kavga cıkacaktı, ne gerek vardı sevdigim adamı uzmeye??

üç sene degil otuz sene beraber duracak olsak yapamazdım. hadi yaptım diyelim, mutsuz olurdum.
    sıcakkanlılıgımı hafiflik olarak goren erkekle ayrı dunyalardan oldugumuza inanıyorum zira.

ben sevdigin adam icin fiziksel olarak daha usturuplu giyinmeyi öcü olarak gormuyorum acıkcası. cok muhim degil eteginin boyu biraz uzamıs, dekolten biraz kapanmıs bence. ama adamın buna degmesi lazım bir, "yassakk dedik" tribinde de sansını fazla zorlamaması lazım. valla oyle höt zötle emir vermeye kalkarsa askımdan gebersem de affetmem, terk ederim; ama tatlı dil iyidir iyi.