625 entry daha
  • ayakkabısı ayağını vurduğunda, sokak ortasında önce kendi ayakkabılarını çıkarıp ona cesaret vermek ve birlikte eve kadar yalın ayak yürümek.
  • başbaşa odaya girince , sadece bakışarak hiç birşey söylemeden ateşli öpüşme.
  • gecenin içinde sanki kötü bir şey oluyormuş da sen istemsiz şekilde uyanıp kontrolsüz bir telaş yaşamaya adayken, zihninin bulanıklığı eşliğinde, yanıbaşında en sevdiğini görmen ile uykuya sorgusuz geri döndüğün andır. bunun karşılıklısı ise mükemmeldir.
  • paçaları sıyırıp, ayakkabıları bir ele alıp diğer eller tutuşarak kumsalda yürümek.
  • gönüllerin bir olduğu bir ilişkinin her anı kıymetli ve unutulmazdır.

keyfim yok, facebook amcaları gibi yazmam bundandır ey suserlar. kıymet bilin, tren kaçtığında o kaçırdığınız anda takılı kalıyorsunuz. sadece bedeniniz zamana ayak uyduruyor.
  • gözlerinin taa içine bakıp orada kaybolduğun, konuşmadan anlaştığın, istemsizce yüzünde gülümsemeye sebep olan o andır.
  • tanışma anı diye cevaplayacağım zaman.
    ilişkide “merak” çok önemlidir.
    gizemi çözene kadar geçen süre fazlasıyla heyecanlı, pırpır kelebeklidir.
  • beraber uyuyabilmek benim zirvem olacak sanırım en güzel an konusunda. benim için uyku tam teslimiyet anı. ama uyuyamıyorum, yanında uykuya dalamadığım adama güvenemiyorum, güvenemeyince doğal olarak yürümüyor.
  • senaryodaki kadın kişisi ben olduğum için ona göre yazayım, erkek kişisinin binbir emekle hazırladığı aşırı güzel yemekleri bana sunması ve benim de afiyetle yemem. o da yiyebilir tabii eksik kalmasın. aslında erkek olması şart değil kadın da olabilir. esas faktör yemek. açım.
554 entry daha
hesabın var mı? giriş yap