şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir erkek olarak yaşanılan en büyük kız tacizi başlığındaki gibi cesur hikayeler beklediğimdir.
 • taciz demeyelimde kıskançlık krizi olayı yaşanmıştı. balayı için yurt dışında bir ülkedeydik ve eşimle beraber bir yapay havuzun kenarında otururken yaklaşık 6 -7 metre ilerimizdeki gay çiftten biri beni kestiği için diğeri kıskançlık krizine girmişti. eşimin de çaktırmadan beni oradan uzaklaştırma çabası da başka bir kıskançlık vakasıydı.
 • istiklalde travestiler tarafından şştt yakışıklı gelsene buraya diye çağırılmışlığım vardır. belki de herkese öyle sesleniyorlardır bilemiyorum
 • genel inanış ve gaylerin iddialarına göre gayler gay erkekleri anlarlar. ama bazen hetero erkekleri taciz ediyorlar. bunu neden yaptıklarını merak ediyıorum açıkçası. madem anlıyorsunuz

  barda kalçamın başka bir erkek tarafından ellemesi 2-3 defa başıma geldi.

  ama izmirde özellikle kordondaki barlarda fasıl tarzı mekanlarda sahne alan gay sanatçılar tarafından 2 defa taciz edildim. birinde sahnedeki sanatçı mikrofonla bizim kalabalık masamıza sürekli sözlü sataştı. özellikle bana. masamızdaki arkadaşlarımızdan biri kalkıp adımı söyleyerek kendisi için eğlenceyi arttırmak istedi. gecenin kalanında sahnedeki sanatçı masamızın çevresinde dolaşıp gidip gelip koluma, omuzuma ve suratıma dokunmaya, sahneden benimle monolog şeklinde sohbete devam etti. arkadaşlarım bu durumdan oldukça keyif aldılar.

  bir diğer sefer ise başka bir bardaki başka bir gay sanatçı aynı şekilde sahneden taciz edip durdu. arkadaşlarım yine buna körükle gidip adama adımı yazıp, peçete ile benim adıma şarkı istemeler vs olayı körüklediller. adam ara verdiğinde gelip masamıza oturdu, içki ısmarlamayı teklif etti, gece çıkacağı saati söyleyip onunla evine gitmemi istedi. ama red edilmeyi makul karşılıyorlar. hiç pisleşmiyorlar. o gece de arkadaşlarım benim üzerimden çok eğlendi.

  son ikisi benim arkadaşlarımın körüklemesi yüzünden oldu ama alakasız yerde kalça ellemeyi direk kendileri yapıyorlar. hani sizin gay radarınız vardı. ben erkekleri hiç çekici bulmuyorum. kadın vücudu kadar güzel bir şey yok. kafam karışık falan da değil. bende bir sorun mu var diye düşünmüştüm sonra sonuçta gay de olsa erkek işte, radar yok herkesi deniyorlar diye kendimi ikna ettim.
 • üniversitesiye ilk başladığımda otobüste yaşadım gay tacizini yaşadım. genciz ya giymişiz dönemin moda kotlarından birini. ama uzun zamandır giydiğim için bazı bölgelerindeki kumaş erimiş. yani öyle acayip partal değil ama kotun sertliği bazı yerlerde gitmiş. işte bu bölgelerden biri de dalganın bulunduğu kısım. kısaca, gri eşofman altından belli olan pipi durumu kotta var. otobüs kalabalık önümde bir erkek var. meğer vücudu erkekmiş sadece, ruhu değil! baktım bir durak sonra bir el aşağı indi arada bir sürtüyor. ilk başta yohhkk yaaağ tepkisi versem de köfteyi çakmam uzun sürmedi. ama o zaman tertemiz olan ben, ne yapacağımı şaşırdım. hani kadınlar taciz edilince niye tepki göstermiyorlar dediğimiz şeyi bizzat bir erkek olarak yaşadım. olayı anladıktan sonra ilk durakta indim. gerçi kadınlar tarafından da yine otobüste 4-5 kez taciz edilmişliğim var. onları da ilgili başlıklara yazarız artık.