şükela:  tümü | bugün
  • bir erkek olarak yaşanılan en büyük kız tacizi başlığındaki gibi cesur hikayeler beklediğimdir.
  • taciz demeyelimde kıskançlık krizi olayı yaşanmıştı. balayı için yurt dışında bir ülkedeydik ve eşimle beraber bir yapay havuzun kenarında otururken yaklaşık 6 -7 metre ilerimizdeki gay çiftten biri beni kestiği için diğeri kıskançlık krizine girmişti. eşimin de çaktırmadan beni oradan uzaklaştırma çabası da başka bir kıskançlık vakasıydı.
  • istiklalde travestiler tarafından şştt yakışıklı gelsene buraya diye çağırılmışlığım vardır. belki de herkese öyle sesleniyorlardır bilemiyorum
  • üniversitesiye ilk başladığımda otobüste yaşadım gay tacizini yaşadım. genciz ya giymişiz dönemin moda kotlarından birini. ama uzun zamandır giydiğim için bazı bölgelerindeki kumaş erimiş. yani öyle acayip partal değil ama kotun sertliği bazı yerlerde gitmiş. işte bu bölgelerden biri de dalganın bulunduğu kısım. kısaca, gri eşofman altından belli olan pipi durumu kotta var. otobüs kalabalık önümde bir erkek var. meğer vücudu erkekmiş sadece, ruhu değil! baktım bir durak sonra bir el aşağı indi arada bir sürtüyor. ilk başta yohhkk yaaağ tepkisi versem de köfteyi çakmam uzun sürmedi. ama o zaman tertemiz olan ben, ne yapacağımı şaşırdım. hani kadınlar taciz edilince niye tepki göstermiyorlar dediğimiz şeyi bizzat bir erkek olarak yaşadım. olayı anladıktan sonra ilk durakta indim. gerçi kadınlar tarafından da yine otobüste 4-5 kez taciz edilmişliğim var. onları da ilgili başlıklara yazarız artık.