• götümün şaplaklanması. yok valla normal konuşuyorduk ve konu spordan açıldı o arada şaplağı yedim. sonra bi de övdü onu, valla yeni nesil çok fena...

başlık başa

olum başlığı ben açmadım he, türkçem ile aşk ederim bir yerlerinizi! sakın ordan vurmayın.
  • moda'da olan kadıköy kız lisesinin önünden geçerken yediğim laflar. sanırım yoktur şimdi orada öyle bir lise.
  • poponun avuçlanması
  • bir erkek olarak yaşanılan en büyük kız tacizi mi?
    o nasıl cümle lan?
  • (bkz: sziget 2017)

yanınızdan geçenler makas alır, öper kaçar, oranızı buranızı elleyip göz kırparlar. alkol oranı arttıkça kızların elleri şortunuzun içine girer falan.
  • gotume ellenmesi saplak atilmasi
  • eğer bir kız "benim" popomu "benden" izinsiz avuçluyorsa tacizdir. 50 kilo ağırlığında bir uzva ya da ıslak dona ihtiyaç yoktur.

mevzuya gelince kadınlara nazaran daha az baskı hissettiren bir olay. şaşırıyor insan başta ama pek ilgi görmediğimiz için (en azından kadınlara nazaran çok çok az) insanın bir yerde hoşuna gitmiyor değil. o an gitmiyor tabii ilk düşünülen şey cüzdan telefon vs gitti mi oluyor. kontrol edildikten sonra anlaşılınca mevzu gerçekten bilemiyoruz ne yapacağımızı. sonrasında düşününce birinin anormal bir hareket yaparak(tanımadığımız insanlara yapınca gayet anormal) bize dokunması çekici değil diyemeyeceğim.

lütfen bizi mıncıklayın daha sık demiyorum. söyleyin, ondan sonra istediğinizi yapın.*
  • çökün çökün çocuklar anlatacağım sene 2000 lerin başı daha dün gibi o zamanlar hızlı yıllarım, mahalleden geçiyorum kızların dibi düşüyor. bir ev sahibim var kadın bir içim su, kadın bana karşı boş değil belli yollu bir şey... yahu siz ciddi ciddi bunları mı anlatacaksınız? bırakın allahınızı severseniz. gelin suriye sorununu çözelim bu enerjiyle.
hesabın var mı? giriş yap