şükela:  tümü | bugün
  • götümün şaplaklanması. yok valla normal konuşuyorduk ve konu spordan açıldı o arada şaplağı yedim. sonra bi de övdü onu, valla yeni nesil çok fena...

başlık başa

olum başlığı ben açmadım he, türkçem ile aşk ederim bir yerlerinizi! sakın ordan vurmayın.
  • (bkz: yaşanılmak)
  • bir erkek olarak yaşanılan en büyük kız tacizi mi?
    o nasıl cümle lan?
  • (bkz: sziget 2017)

yanınızdan geçenler makas alır, öper kaçar, oranızı buranızı elleyip göz kırparlar. alkol oranı arttıkça kızların elleri şortunuzun içine girer falan.
  • lisedeyken, aralarında doğruluk mu cesaret mi oynayan iki kızdan kaybedeni tarafından öpülmek. kendime gelememiştim.
  • yıllar önce benden 11 yaş büyük kadının teki önce beni işe almış, iki kişi çalıştığımız odada bana yaklaşık iki ay etmediği tacizi bırakmadıktan sonra birlikte olma teklifi etmişti de reddettiğimde işten çıkartmış, bir daha da utancından yüzüme bakamamıştı. bunu gerinmek için yazmıyorum. arzulamadığınız birinin sizi sürekli taciz etmesi gerçekten kötü bir his. kötüden de öte insanı canından bezdiriyor. kadınlar buna ömür boyu nasıl katlanıyor anlamak mümkün değil.

üç kez de nemfomani vakasıyla karşılaşmıştım. o da ayrı bunaltıcı ve bir süre sonra dolaylı olarak tacize girdiğini söyleyebiliriz.

şimdi bunun nasıl bir şey olduğunu anlamlandıramayan, "ee bunun neresi kötü" diyen ergenler olacaktır. umarım günün birinde kendini bir anlığına da olsa aseksüel hissedersin kardeş. bundan öte beddua bulamadım şu an.

promosyon olarak bunu da bırakayım buraya: ne bileyim ben
  • çökün çökün çocuklar anlatacağım sene 2000 lerin başı daha dün gibi o zamanlar hızlı yıllarım, mahalleden geçiyorum kızların dibi düşüyor. bir ev sahibim var kadın bir içim su, kadın bana karşı boş değil belli yollu bir şey... yahu siz ciddi ciddi bunları mı anlatacaksınız? bırakın allahınızı severseniz. gelin suriye sorununu çözelim bu enerjiyle.