793 entry daha
  • öpücük attilar.
  • lisedeyken kızın biri manyak dedi.
  • üniversitede otobüste giderken kızın biri kullandığı aracından bana öpücik atmıştı.

(bkz: zengin kız, fakir oğlan)
  • yazınca inanmıyorsunuz kendi fantezi evrenini sözlüğe taşıma pis adam moduna giriyorsunuz ama tacizden de vazgeçmiyorsunuz !

erkeklerin kadınları tacizi daha hasarlı oluyor ve sıklık bakımından kıyas bile edilemez ancak bu kadınların da taciz eden modellerinin gerçekliği yok etmiyor.

gelelim tacize kucağa lap diye oturan oldu. kim olursan ol haber ver bari
  • söylediğim yalanları düşündükçe yüzüm kızarıyor ve sonunda istediğimi elde ettikten sonra umursamaz tavrımla bir kızın dünyasını başına yıkmış olmalıyım.
  • vaktiyle çalıştığım şirkette rutin mesaiyi bitirip arkadaşlarla eve doğru yola çıktık. kadıköy-tavşantepe metro hattında, sarışın, alt dudağının ortasında piercing olan bir kadın götümü elledi. bakın götüm götüm. inş kızdır ya kız gibiydi. döndüğümde baya horny, dik dik bakıyordu. yanımda iş arkadaşları olduğundan görmezden geldim mecbur.
  • benim değilde kardeşimin yaşadığı hadise. bu aralar kız sürekli çıplak fotoğraflarını atıp duruyor. manyak mıdır nedir bilinmez...
  • ortaokul çağlarında liseye giden ablamın kankası evin anahtarını sütyenine sokup alsana alsana diye üzerime gelmişti. utanmış ve odayı terk etmiştim(aklıma tüküreyim). işin kötüsü şimdi kendisini gördüğümde aklıma geliyor ve hala utanıyorum. böylede bir malım işte.
  • mesela yani...
  • kadınlar taciz etmez, ancak lütfeder.

merhaba bayanlar, merhaba...
944 entry daha
hesabın var mı? giriş yap