şükela:  tümü | bugün
945 entry daha
  • lisedeyken kızın biri manyak dedi.
  • üniversitede otobüste giderken kızın biri kullandığı aracından bana öpücik atmıştı.

(bkz: zengin kız, fakir oğlan)
  • büyük bir giyim mağazasında kot aldıktan sonra mağazadan çıkarken iki hanım hanımcık kasiyer kızımız arkamdan;

kız1: "şişko ama yakışıklıymış"
    kız2: "ne yani sevgili olur musun?"
    kız1: "olabilir:)"

yemin ediyorum elim ayağım titredi ama olmadı be.
  • üniversitede yurttan çıkmış çarşıya doğru gidiyordum. dışarıda arkamdan gelen iki kız şşştt diyerek beni taciz ettiler. o gün utanmıştım. sonra utanma kalmadı tabii şimdi hatunlara ben yürüyorum.
  • yazınca inanmıyorsunuz kendi fantezi evrenini sözlüğe taşıma pis adam moduna giriyorsunuz ama tacizden de vazgeçmiyorsunuz !

erkeklerin kadınları tacizi daha hasarlı oluyor ve sıklık bakımından kıyas bile edilemez ancak bu kadınların da taciz eden modellerinin gerçekliği yok etmiyor.

gelelim tacize kucağa lap diye oturan oldu. kim olursan ol haber ver bari
  • vaktiyle çalıştığım şirkette rutin mesaiyi bitirip arkadaşlarla eve doğru yola çıktık. kadıköy-tavşantepe metro hattında, sarışın, alt dudağının ortasında piercing olan bir kadın götümü elledi. bakın götüm götüm. inş kızdır ya kız gibiydi. döndüğümde baya horny, dik dik bakıyordu. yanımda iş arkadaşları olduğundan görmezden geldim mecbur.
  • yaş 4, tacizci :hala
    - daşşanı yesin halası!
  • bigün arkadaşlarımızın evindeyiz. mutfağa geçtim bi şey için. tezgaha dayandım. bu kızımız da geldi arkamdan. ben tezgaha yaslanmışken bi şeyler demeye başladı falan. gitgide de yaklaşıyo konuşurken. bunları nası yaptın ya diye kollarıma dokunuyo.

bi anda böyle bi saniye duraksayıp omuzlarıma boynuma falan baktı. sonra aniden kucağıma atladı manyak karı. bacaklarıyla beni kavrayıp kollarını boynuma doladı. bi yandan da öpmeye çalışıyo. tezgaha yaslanmış olduğumdan kaçacak yerim de yok. kafamı geriye doğru çektim boynuma yumulmaya başladı bu sefer de.

bu arada kızın sevgilisi de içerde ve tam benim kendimi geri çektiğim anda sevgilisi mutfağa girdi göz göze geldim herifle tam kendimi çekerken. benim kendimi çektiğimi ve kızın üstüme tırmanıp bana yumulmaya çalıştığını gördü. zaten sevgilisinin nasıl bir kaşar olduğunu benim de nasıl biri olduğumu bildiğinden aramızda bi kavga çıkmadı ama fena bi ölüm sessizliği oldu ortamda tabii.
  • ortaokul çağlarında liseye giden ablamın kankası evin anahtarını sütyenine sokup alsana alsana diye üzerime gelmişti. utanmış ve odayı terk etmiştim(aklıma tüküreyim). işin kötüsü şimdi kendisini gördüğümde aklıma geliyor ve hala utanıyorum. böylede bir malım işte.
  • mesela yani...
65 entry daha