şükela:  tümü | bugün
  • cevap dahi vermeyeceğim soru. valla!

(öyle başlığa böyle entry)

bir sene sonra gelen ekleme: öyle başlık, böyle başa kalır..
  • "fırsatını bulsam kardeşimi s.erim. o yüzden kendime engel olmalıyım" mealinde cevap verecek muhataplara zaten sorulmaması gereken soru.
  • "kız kardeşin şarkı söyleme, arkadaşıyla bıdı bıdı saatlerce telde konuşma gibi hastalıkları yoksa gayet güzel uyunulabilir. uyanılabilir." diye cevaplanası soru.
  • nazarımda (azag thoth hazretleri olarak) kız kardeşinize sikiniz kalkıyor, erkek kardeşinize amınız sulanıyorsa soruya cevap vermek yerine intihar edin şeklinde cevaplanmış soru.

bu ne lan önüne gelen hazret oluyor. sakalı uzatacağın yıl kadar kendini terbiye etsen böyle olmaz "hazret" efendi.

z.ö.g.e.: ensest yobazlar durumdan rahatsız. benim için sıkıntı yok üstü açılan kız kardeşimin gidip pek ala üstünü, aklıma ensest olma adına tek bir düşünce gelmeden, örtebilirim.

ek olarak annenizi çıplak görseniz sikiniz kalkar mı diye merak ediyorum.
  • cevabı verilen videoda "ben de bazen.." diye bir cümlenin başladığı soru. dedim noluyoruz, korkmadım değil.
  • yeter ulan, yok artık diye cevaplayacağım soru.

(bkz: zihniyetinizi sikeyim)

zöge: (bkz: zihniyetinizi iki kere sikeyim)

mesaj sonrası büdüt: şu yaşımda hala sabahları gelir yanıma yatar lan kardeşim siz neden bahsediyorsunuz.
  • videoyu izlemedim izlemeyi de düşünmem fakat psikologlar yani bilim adamları ayrılmasını tavsiye ediyorlar.
  • cevabı uyuyabilirler olan soru.
  • cevap olarak, adamın, fantezilerini anlattığı sorudur. amk.
  • geçenlerde televizyonda aynı konuda bir konuşma dinlemiştim.psikolog bir hanım anlatıyordu, çocuklar cinselliği yeni keşfetme yaşlarında kendisine en yakın karşı cinsi yani kardeşini tanımaya çalışabilirmiş.ona dokunup onu keşfetmeye çalışırmış. yani odaların ayrılması gerektiğini savunuyolardı.
    ben de çoğu insan gibi kardeş,kuzenler aynı odada çok yattım bana göre öyle bir şey düşünen hasta ruhludur. ama çocuklar bunun sonuçlarını tahmin edecek yaşta olmayabilir.