şükela:  tümü | bugün
2845 entry daha
 • sağlıklı bir erkek asla "güzel" gördüğü bir kadınla arkadaş olamaz. tabii yakın arkadaş diyoruz, öyle tanışıklığınız olan biri değil sadece.

  bak şimdi düşündüm tekrardan da güzel olması gerekmiyor. seks yapabileceği hiçbir kadınla arkadaş olamaz.

  tamam canım kesin senin meriç öyle değildir.

  kızlar için yedekte bir erkek, erkek için birgün becerebilme ihtimali olan bir kadın elbette güzel bir şey.

  şuan gençlik festivali var güzelçamlı'da.

  herkes arkadaşını beceriyor. gece müzik bittikten sonra çadırlardan gelen çat çat sesleri asenkron şekilde olmasa müzik inceden devam ediyor bile sanabilirsiniz.

  ve bunların büyük çoğunluğu sadece arkadaş. bir çoğu ile konuşuyoruz. ben satmıyorum ama prezervatif ve ertesi gün hapından iyi gelir sağlayan arkadaşlar var. arkadaşınız ama azıcık yalnızlık ve kızın rızası anında içerde patlamaya sebep oluyor.

  300000 yıllık insan tarihinde görülmemiş bir durum.

  bakın siz var sanıyor ya da öyle olmasını umuyor olabilirsiniz. gerçi siz de biliyorsunuz ama kendinizi kandırmak hoşunuza gidiyor sadece.

  not: sevişmeyi arkadaşlığın bir parçası olarak gören kişileri elbette ayrı tutuyoruz. başlıktaki arkadaşlığın tanımında seks bir yana cinsel hiçbir duygunun olmadığı iddia ediliyor.
 • zavallı, aç erkek tabiki bir kız ile gercekten arkadas olamaz. ama her erkek aç degil. alaturka hayatlar yasamış, cirkin , sosyal cevresi olmayan erkekler ne yazık ki kendi vizyonlarının el verdiginden ötesini ((bkz: sikinin ucu)) göremiyorlar. arkadaşlık biri ile ayni hayat gorusune, ayni mizah anlayisina, ayni seylere ilgi duymaktan dogar. eğer bunlar mevcutsa, bir kiz ve bir erkek gayet normal bir sekilde birbirlerine dokunma istegi olmadan arkadas olabilirler.

  konuyla alakalı, ama yapmak istediğim vurgudan alakasız, sevismek arkadas olmanın önünde bir engel degil. herkes sizin gibi yaşamıyor, sizin degerlerinizle buyumuyor. teoride birlikte olmaya hayır demiyeceğiniz, hatta cinsel bir birliktelik yasamaktan zevk alacaginiz bir kisi ile arkadas da olunabilir. arkadaşlıgin tanımı ve cinsel ilginin tanımı arasinda mutually exclusive bir iliski yok. biri olunca oburu olmayacak diye bir sey yok.

  sevismek istediği kadına sinsi sinsi arkadaşmis gibi yanasan issiz, güçsüz amele yok demek degil bu tabiki. ama bu tarz tipler genelde 20 erkek sap, sap takildiklari icin, neyin ne oldugunu kolayca anlayabiliyorsunuz.
 • nasıl bir arkadaşlıktan bahsettiğiniz önemli tabiki dostta bir arkadaşlıktır fuckbuddyde
 • dünya için durumun nasil olduğunu bilemem ama aklı sikinde olan türk erkeği için çok uzak bir ihtimal.... can kardeşim dediği kişiyi bile hallebebilecek kabiliyette olan necip türk erkeği bir kızla ile asla arkadaş olamaz.
11 entry daha