şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sözlük kadınlarından çok sözlük erkeklerinin yazacağı başlıktır.

not: şu üstte benim yazdığım cümle çaylak yapılma sebebiydi.
  • oo anket.

-battaniye altına girip mum ışığında film izlemek. sonra film üzerine konuşmak.

-onun senin bisikletle gezdirmesi. bisikletin ön kısmına oturmak. ara ara kafayı döndürüp onu seyretmek. suratta salak sırıtış.

-parti hard ortamlarında kafayı bularak salak saçma dans edip tenhada yiyişmek.(gençliğim ağladı bunu yazarken.)

-gece birlikte denize girmek/ sahilde votka, şarap içmek.

-kavga esnasında kafalarına bardak, vazo filan fırlatmak. çok severdim bunu dfhlşkg.

-uzun yol otobüsünde votka içip romantikliğin bokunu çıkartarak uyumak. (kafalar birbirinin yüzüne gömülü)

uu mübarek çok varmış ya. tabi hepsi gençlikte kaldı çocuklar. bunlara bir ara güncelleme yapacak adam bulmak lazım. muhtemelen ıhlamur demleyip yürüyüşe çıkarız.*
  • (bkz: seks)
  • yanaklarını sıkmak
    yanaklarını ısırmak
    mıncırmak
  • tarihi bir yer gezmek tabi er kişinin tarihçi olduğunu varsayarsak.
    belki de gece uzun yola çıkmak. o sürsün sen yanında kedi gibi kıvrıl.
    ayrıca bence en güzeli tabiki bir erkekle yüzyüze değil de telefonla konuşmak.
    yüzyüze olunca iyi hadi kalkalım oluyorken telefonda hiç bitmiyor.
    hele de aylardan mayıs ve gece konuşuyorsanız offff diyorum. yak sigarayı konuş zabaha kadar.
  • arabada bacaklarının arasında bira şişesi ile kadın goygoyu yapmak
  • içip içip gecenin köründe sokaklarda salaklıklar yapmak, sonra da... bilemiyorum sözlük... rtük falan...
  • seyahat etmek...

saçım bozuldu, makyajım aktı, ayyy yoruldum tribi atan kız arkadaşlarla tuvalete gitmem. hepsi canımdır o ayrı. ama gezmek tozmak deyince, cıks.
  • gece yarisi yalinayak yagmurun altinda camura bulanmak...

sayet bunu yapabildiginiz bir erkekle tanistiysaniz vakit kaybetmeden sirt cantanizi hazirlayip, bisikletinizin tekerleklerini kontrol edin, zira bulutlarin ustunde bir yolculuk sizi bekler.