• bu ulkede bir erkekten duyulan en iyi iltifat yine bir erkege yapilmistir ve o da "kiz olsaydim sana verirdim kanka"'dir. dagilabiliriz simdi.
  • geçenlerde 4.5 yaşındaki oğlumu uyutuyordum. yanına uzandım. dikti gözlerini, yüzüme uzun uzun baktı ve en sonunda şöyle dedi:

anne, sen neden oluştun, sevgiden mi?
  • ben işteyim, 4.5 yaşındaki oğlum evde yardımcımla..gitmiş yardımcımın telefonunu bulmuş, ona getirmiş.

- vildan teyze, anneme mesaj atabilir miyiz?
    - tabii keremcigim, ne yazalım?
    - 'annecim, sen dünyanın en güzel kızısın' yazalım. biliyor musun vildan teyze, etrafıma bakıyorum bakıyorum ama annem kadar güzelini hiç görmüyorum.
  • tokatçı filminden:
    - emine sen eşekten daha güzelsin..
  • ''vurdurmayın iyi vurur.''

halı sahada rakip takım kalecisi tarafından duyulmuştur.
  • kardeş payı'nda emrah'ın eda'ya yaptığıdır. erkek olarak kıskandım ..

--- spoiler ---

kız sen ne yaptın. ekmek kırıntısı üzerinde tango mu yaptın? hacca giden uçağı kaçırıp amsterdam’a mı indirdin, yoksa bir yakınınız vefat etti de mevlüdüde dj tiesto’yu mu çaldırdın? anana babana el mi kaldırdın kız. taş olmuşsun allah seni taş etmiş.
    --- spoiler ---
  • lisedeyim. okulun en yakışıklı çocuklarından biri o dönemde emlak bankası voleybol takımında oynuyor. adam hem havalı hem cool. ben de deli gibi aşığım çocuğa. çocuğun bundan haberi yok tabi. ben zaten lisede öyle çok konuşan popüler lise kızlarından değildim. nereden haberi olsun. şimdi olsa keserim önünü olm hoşlanıyorum senden bence bi çay içelim beraber der yanağından makas alır ayarlarım adamı ama(yalan), o dönemde ulaş diyolar daha çocuğun adını duyunca bile kulaklarıma kadar kızarıyorum amk.

neyse bi gün beden dersimiz var. 3 sınıf aynı anda ders yapıyoruz. bunlarla denk geldi ama, bu arkadaşlar okul bahçesinde voleybol oynuyorlar, bir grup dışarda onları seyrederek çekirdek çıtlıyolar, biz beden öğretmeninin hırsı yüzünden spor salonunda sandık üzerinde ters takla atıp denge tahtasında tek ayak üzerinde sıçramayı öğreniyoruz. hayır sanırsın bana rusya'da yaşıyoruz da her birimizden birer nadia comaneci yaratacak illa. denge tahtasıymış. bırak gidelim tezahürat yapalım izleyelim adamları. yok ama olmaz.

neyse beden dersi bitti. soyunma odasında üzerimizi değiştirdik, çıktık. 20 metre ilerimizde de erkek soyunma odası var. biz tam erkelerin soyunma odasının önününe yaklaştık ki, bunlar önümüze çıktılar. yürüyolar önümüzden ellerinde voleybol topu. arkadaşlarıyla şakalaşa şakalaşa birbirlerine atarken aralarından biri kendini ibrahimoviç sanıp da atılan topa gelişine bir rövaşataya çıktı , çocuğa vay amk o nasıl rövaşata diye bön bön bakarken vurduğu top çaaatt direkt suratıma çarptı. kafamın içinden çıtır çıtır sesler gelmeye başladı. bu nasıl bir acı arkadaş. dünyam karardı o an, ayağım yerden kesildi. ulaş bunu görünce koştu hemen yanıma. eli elimde gözü gözümde. beyin sarsıntısından ölcem diye korkarak bakıyo gözüme. ben mutluluktan ölcem diye bakıyorum gözüne. sonra kendime gelip toplanıp iyiyim iyiyim , ihihihihi dedim, direkt.

halbuki ne iyisi topun şiddetinden beynim uğulduyo, çocuk yüzünden de kalbim dakikada 180 e fırlamış. bi de sonra üstüne güldüm hihihi diye. ardından da bi cesaret ayaklandım. iyiyim iyiyim dedim tekrar kurtardım kendimi elinden. bu noolduğunu anlamadı mahçup mahçup bıraktı beni. arkasını döndü. topa vuran elemanın yanına gitti, bir iki adım yürüdüler. sonra eğildi kulağına "olm dikkat etsene dedi" önce sonra da "gördünmü kız ne güzel gülüyo lan" dedi.

sonra yanındaki arkadaşıyla dönüp baktılar arkalarına. bunlar bakınca ben ne dedim peki?

-sağol.

evet. sadece sağol.
    yani hayatınızın aşkı size ne güzel gülüyo diyo, normal insan koşar dudaklarına yapışır orada , gülüşüm sana kurban olsun der filan di mi. ben tuttum adama sağol dedim.

üstüne de 2 hafta sonra okul tatil oldu. çocuk da başka okula gitti.
    sanırım o gün eros benim biletimi kesti bundan bi cacık olmaz diye, daha da iltifat miltifat alamadım zaten.
  • -bana dunyanin en guzel kadiniymisim gibi davranman beni cok mutlu ediyor.
    +degil misin?

benim hayatimda duydugum en guzel sey buydu. en sevdigimden duyunca da cok etkilemis ki halaa aklima geldikce gulumserim.
  • ilkokul birinci sınıf öğrencimin hiç beklemediğim bir anda ders esnasında;

"yemin ediyorum bu okulun en güzel kızı sensin, nokta!" diyerek küçük elini yumruk yaparak vurmasıdır efendim.

nutkum tutuldu ya lan. ilkokul bir, 1.
  • '' bu hayatta başıma gelen en güzel şey sensin''.

25 sene, 3 çocuk, varlık, yokluk, 5 hastalık, 6 ölüm, 2 boşanma krizi, sayısız kavga, sayısız sevişme.

bir de bu cümleyi size sarılıp, gecenin bir yarısı söylerse.

umarım hayat herkese bu huzuru yaşatır.
hesabın var mı? giriş yap