şükela:  tümü | bugün
  • guclu ınsanlar cakal olmak zorunda cunku bı dolu kotu nıyetlı ınsanla bas etmek mecburıyetındeler dedı bana..
    yemın ederım apayrı bı dunya acıldı gozumde...

cok cıddı bı bakıs acısı farkı kazandırdı bana.

sadece keske fesatla safın farkını daha cok kavrasalar bu buyukler.
    neyse ınsan sarrafı ınsanlar zamanla her seyı anlarlar. ben ınsan ılıskılerınde hep dogalımdır. asla yalan soylemem. zaten derım yalan soylesem karsımda ınsan sarrafı elıme gozume bulastırırım. o yuzden ıcım rahat.
  • aşkın anlamı.

--- spoiler ---
    seni her şeyden çok seviyorum...
    --- spoiler ---
  • berbere gittiklerinde sadece saç ve sakal kestirmiyor, yanaklarına ağda yaptırıp, kulaklarındaki kılları da yaktırıyorlarmış ve yüzlerine de masaj yaptırdıktan sonra sıcak havluyla rahatlattırıyorlarmış ciltlerini ve tüm bunlar için ortalama bir fön ücretinden çok daha az ödüyorlarmış.

ufkumu açmasa da, yararlı bir bilgi olmuştu. sociolinguistics dersinde "türk berberleri" diye sunum yapıp, aa almıştım. amerikalı kadın hocamız da şaşırmış, bu çifte standartı kınamıştı.
  • bir erkeğe ne hak ettiyse onun davranılması gerektiği.
  • bir de kendi aralarında beğenmedikleri kızlara "patates" diyorlarmış. beğendikleri için hangi sebze adını kullanıyorlar, o kısmı henüz öğrenemedim.
  • günümüzde aylık geliridir.
    hatta ilişkiye başlamadan direkt mal bildirim formu verelim, direkt cevabı alalım amk, siz de kıvranmayın bu kadar biz de.
  • cinsellik erkeklerin %90 ında birinci plandaymış.

bunu söyleyen kalan %10 undaymış.
    kendisi için ikinci hatta üçüncü plandaymış.