şükela:  tümü | bugün
  • sizden sonra yediği tüm bokları görebilmenize olanak tanır. hele ki sizle beraberken facebook denen $ey yoksa. siz ayrılırsınız üstüne 1 sene geçer facebook siki çıkar. başlarsınız her girdiğinizde onun profiline bakmaya onla çıkarken görü$me dediğiniz insanlarla teker teker arkada$ olduğunu görürsünüz. en gıcık kaptığınız adamın ona facebook'tan kocaman bir öpücük gönderdiğini kankim dediği çocuğun ona aslında platonik olduğunu görürsünüz devam edersiniz nolacak daha diye bakarsınız bakarsınız...

    ta ki relationship status: in a relationship with öküzün önde gideni yazana kadar.

    orda mavi ekran verirsiniz. görüşme dediğiniz, gıcık kaptığınız, nerden çıktı lan bu adamlar dediğiniz herkes arkada$ı olmuştur. bitiri$i de son bölüm canavarı gibi bi adamla yapıp yoluna selametle devam etmektedir. sizede bakkaldan 1 ufak rakı yanına da 1 şişe $algam alıp eve gelmek dü$er.
  • aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen arada sırada - benim için günde en az bir kez- bakılan profildir. bu zaman tüneli sayesinde tee yıllar önceki halinize, birbirinize yolladığınız şarkılara, duvarlara yazılan yazılara erişmek de pek kolaylaşmıştır. arada açılır o günler yad edilmeye çalışılır. sonrasında bunun hastalıklı bir davranış olduğu anlaşılarak gidilir o videoların altındaki tüm "beğenmekten vazgeç"lere basılır. ve böylelikle rahat bir uyku çekileceği sanılır.