şükela:  tümü | bugün
  • grup vitamin'in bir şarkısı.
  • süper bi grup vitamin şarkısı *

gece bir sahil beldesinde tanıştık seninle
    mutlu geyikler gibi konuştuk gülüştük seninle
    önce deniz kumsal dalga akşam hep kavga
    zamanı nasıl boşa harcadık birlikte
    vu vuyy !
    yaz bitti umutlar bitti biz de bittik sonra
    karşılaştık altı yıl sonra bir sonbaharda
    sen serpilip gelişmiştin pişmandım o anda
    o yazın sonunda senden ayrıldığıma
    vu vuyy !
    duydumki bir yıl önce evlenivermişsin
    seni böyle bilmezdim hakkaten kerizmişsin haha
    bu devirde evlenilmez diye konuşmuştuk
    demekki gerçekten hayatından bezmişsin
    vu vuy ! oo ye ! vu vuy !
    velhasıl dostlarım bir garip aşktı bir heyecandı yaz aşkım bir süre sonra acilen boşandı kulaklara küpe olsun bu aşk hikayesi ve kimseye nasip olmasın yaz aşkın böylesi böylesi böylesi. *
  • söz ve müziği emrah anul'a ait olan nefis şiir/şarkı. aşkın gözyaşlarını anımsatır biraz, aralara serpiştirilmiş keman ve akordeon soloları ile de fark yaratır. anlıyoruz ki grup vitamin'in herhalde tek bir kötü şarkısı yoktur.
  • insanın yüzüne sebepsiz bir gülümseme konduran vitamin şarkısı. dinlenir.
  • vuvuy bölümleri bensonhurst blues ile pek benzer.
  • şu stresli eylül akşamımı huzurlandırmış grup vitamin şarkısı. yaşanan veya yaşanamayan tüm yaz aşklarına bir selam çakmışlar dalgalar eşliğinde, yüreklerine sağlık.
  • hangi kanalda yayınlanıyor bilmiyorum ama bu aralar baya popüler sanırım kendisi. kaç kişinin elinde gördüm cep telefonunda.

hint dizisiymiş . danslı , gülmeli filan.

yazalım da eksik kalmasın en bi kutsal bilgi hazinemiz.

edit: iş bu entry valide baskısı altında girilmiş olabilir. olmamış da olabilir.
  • izlemek zorunda kaldığım über saçma dizi. zengin oğlan fakir manitasının evine klima taktırıyor. klima takmaya gelen usta, "duvar klimayı taşıyacak kadar sağlam mı ki" diyor. suntadan mı bu ev amk ya da duvara komple havalandırma ünitesi mi asacaksın yani klima lan bu. bizim diziler yarrak gibi derken daha kötüsünü gördüm ya helal olsun.

edit: evdeki yataklar suntadanmış. te allam.
  • bestesi kıraç'tır.
  • annemin bayılarak izlediği dizi .söyle iki dakka baktım bu dizide hiç yakışıklı erkek yok mu anne ya dedim ekranda kara kuru bi oğlan vardı.işte bu dedi. kanepeden kalkıp odama geçtim.