şükela:  tümü | bugün
  • once bir itirafla baslayayim. bir kisminiz gibi, ben de bu kadina hastaydim.

o sari tulumunun icindeki diri bedeni, kizil saclari ve minik burnuyla benim de gonlumu fethetti. ama.. ama... guzelligine o kadar odaklandik ki hic bu soruyu sormadigimi fark ettim.

o gazeteciligi, o yillarca okudugu okullar, idealizmi, koca memelerinin golgesi altinda mi kaliyordu... yoksa memelerini, beceriksizligini gizlemek icin bir kalkan olarak mi kullaniyordu..

yani evet.. bir bakima bizim ninja kaplumbagalar sayesinde baya is kovaladi.. baya iyi programlar yapip dis basinda bile adindan bahsettirdi.. ama hadi durust olalim, onunla ayni zamanda muhabir olan bazi arkadaslar kanal alirken bu kadin ne yapti soruyorum, ne yapti? koca bir hic..

hele.. hic april o'neilin gercekten cesaret isteyen siyasi yorumlar yaptigini gordunuz mu? gormediniz.. kendisi aslinda bastan kabul etmisti yerini.. kendisi goz sekeri dedigimiz kadin olmayi... kazandigi paralari irma ve shredderdan kacak rocksteady ve beboplu sex partilerine mi harcadi.. neden raphaele hic yuz vermedi.. bu sorularin hicbirine aciklik getirmedi.. o hep, sari tulumlu guzel gazeteci olarak anilmak istedi..

ya en azindan bi pastaneye girip fare falan avlasaydi.. (gerci splinter ustaya ayip olurdu ama neyse) ne bileyim yani.. bi yarali bulup aciyor mu falan diye sorsaydi... onu bile yapmadi.. michalengolaya kicini yaslayip.. iki fotografla ayin basini beklemekten baska bir sey yapmadi..

sanirim, bu gercegi istemeden de olsa kabul etmem gerekecek.. evet.. guzel kadindin.. ama gercek bir gazeteci asla olamadin april...
  • (bkz: hentai)