şükela:  tümü | bugün
  • her iki insan farklı duygular hissettiren ve ilişkinin bir gecelik olduğunun anlaşıldığı gün
  • (bkz: walk of shame)
  • sabah uyanılır. günaydın denilir. duşa girilir. nezaketen dışarıda kahvaltı teklif edilir. sonrasında da kızın evden gitmesi beklenir. siz kızın evindeyseniz evden gitmeniz gerekir.

o soğukluk sonrasında kızdan numarasını alabilirseniz ne ala.
  • yarın yokmuşçasına dünün kritiği, espriler, small talk. kapıdan çıkar çıkmaz omuzlardan yük inmesi.
  • dikkat etmezseniz baba olabileceginiz gundur. ya da anne.
  • yoluna gitmeyi bilen olgun insanlar için problem yaratmayan gün. seks gibi bir olaya aşırı anlam yüklemenin gereksizliğini ve hisler olmadan da zevkli olduğunu bilmek gerekiyor. üstteki bir yazarın dediği gibi kibar bir şekilde en azından bir kahvaltı veya öğle yemeği teklif edilerek olay bitirilir. numara alıp almamak size kalmış bir şey ama türk kızı ile bu işi yapıyorsanız numara almayı ben çok tavsiye etmem. çünkü yeteri kadar olgun düşünemedikleri için seksten sonra muhabbetin ilişkiye evrilmesi gerektiğini düşünüyorlar. o yüzden iş bittikten sonra numara falan almadan herkes yoluna gitmeli.
  • ilişkiye yeni başlamışsındır. henüz bir gecesi tamamlanmıştır. karşı tarafa açılma ile resmiyete dökülen ve heyecanı halen devam eden ilk günün ardından, sabaha uyanmışsındır. mutluluk ve sırıtış sürer. güzel bir mesaj atarsın sevdiğine. bir de böyle bir anlam çıkabilir, tek gecelik yatıp kalkmalı düşüncelerin haricinde..
  • "aşık mı oldum acaba lan?" düşüncesi.
  • hiç yaşamadığım gün. sevgilim yokken sevişmek için arkadaşım olan kişileri tercih ettiğimi daha önce de yazmıştım. 3 kere tek gecelik ilişki niyetiyle seviştim, ikisi tek gece olarak kalmadı. yani sadece 1 kere one night şeysi yaptım. bir keresinde tatilde çok hoş bir koç burcu erkeği ile tanışmıştım. gündüz beach’te tanıştık. gece birşeyler içtik, dans ettik falan baya sarhoş şekilde otele döndük. beyefendi müthişti. fekat sabah daha güneş yeni doğarken su içmeye kalktığımda uyanıp benimle ingilizce konuştu ‘ne istedin canım tarzında. ve sanırım hayatımda ilk kez kezbanlık yaptım hahahahaha ‘oha herif türk olduğumu bile hatırlamıyor’ diyerekten kalbim kırıldı; ingilizce cevap verdim ‘yok bisey uyu sen’ diye ve çıktım gittim ahahshdggs. öğlene doğru aradı , gitmişsin neden erken gittin diye. kezbanlığı sürdürüp ‘çünkü ingilizce konuştun seni hayvan’ demedim tabii ki o kadar da değil. midem bulanıyordu seni rahatsız etmemek icin çıktım gittim diye uydurdum. hadi kahvaltı yapalım dedi. gerisi, sevgili olduk. 1 sene sonra ayrılınca ‘zaten ilk sabah da benimle ingilizce konuşmuştun’ dedim ama. bu da böyle bir evliliğe teğet geçme anımdır. hamdolsun.

edit: ingilizce konuşurken eski sevdiceğim hem uykusunun arasındaydı hem de sarhoştu. yani sarhoşken ingilizce konuştu diye sinirlenip gitmek bence kezbanlıktı evet. tabii başkası daha duygusal tepki verebilir.
  • acaba tatmin oldumu gerçekten diye merak etmekten, uzun süre utanıp arayamamak olmuştu benim yaşadığım