1. boş işlerle uğraşan, jelibon ayarında erkek tipi. ama her malın alıcısı olduğu gibi bu tipin de alıcısı var. çünkü neyi nasıl istediğini veya düşüncelerini dan dun söyleyen dürüst erkekten hazzetmez çoğu karı. uzun uzun yazacak vakit yok, hem de yazılmışı var zaten: (bkz: #14516422)
  2. bir gecelik seks için sevgili taklidi yapan erkek yoktur, bunu yiyen ya da yemiş gibi görünen kadın vardır.
  3. eksi yirmibes degilse eksi 110'dur.
  4. bu kategoriye giren erkeklerin bazıları abartıp, taklit surecini 1-2 ay uzatsalar da ucun birini alirlar genelde ki biz bunlara kisaca loser diyoruz.
  5. cinselliğin ya da flörtün otuz sene öncesinde yorumlandığı şekliyle yaşanmadığını düşünecek olursak zaman aşımına uğramış erkektir.
  6. tek gecelik iliski icin daha pek cok sey yapmis yaptiklari da bosa gitmesin diye artik sevgili taklidi yapmaya baslamis pipili insan turu

    ayrica bunun bir de bir gecelik seks icin sevgili taklidi yapan kadin modeli vardir ki bu ikisi bir araya gelince taklit yapmaya gerek kalmaz.
  7. neresinden bakarsak bakalım, bir gecelik seks için maymun durumuna düşen erkeketir. sevgili taklidi yaptığını anlamayan kadın için büyük bir hayalkırıklığıdır. taklit yaptığını bilen bir kadın için de iyi bir taşak geçme malzemesidir. böyle hop hop pinpon topu gibi, ne şeker.
  8. bir gecelik seks için sevgili taklidi yapmak zorunda bırakılan erkektir.

bir gecelik seks için sevgili taklidi yapan erkek hakkında bilgi verin