şükela:  tümü | bugün
 • kimsenin gizemini çözemeyeceğini düşündüğüm sebep.

  birkaç sene önce almanya'da barda bir çocukla tanıştım. bildiğin almancı ama türkçesi falan düzgün takım elbiseli bir tip. gürültülü bir barda başladık yaratılıştan falan bahsetmeye. ben inanmıyorum deyince bu iyice coştu falan, youtube'da ne kadar video varsa ezberlemiş aynı cümlelerle anlatıyor. sonra dedi ki en büyük hayalim istanbul'a gelip adnan oktar'la tanışmak. dedim sana biraz garip gelmiyor mu ortamı, o kadınlar falan. meğerse o kadınları allah'ın güzelliğinin bir yansıması olarak görüyorlarmış. allah'ın yarattığı güzellikleri böyle göstermek çok süpermiş de falan. kafam da iyiydi zaten, ya acaba cidden bu kadar saçmalıyor mu yoksa ben mi çok sarhoş oldum diye düşünmedim değil.

  emin değilim ama motivasyonları "allah'ın güzelliklerini" göstermek olabilir belki bu şekilde. o kafaya nasıl ulaştıkları hala bir gizem gerçi.
 • (bkz: zenginlik ve yalanlarla hipnoz edilmek)

  bir ara gelip uzun uzun yazarım. bu entry yer parsellemek adına dursun.

  kardeşliğe sağlam bir çomak sokacam!

  edit: fiili livatacılar seri eksiliyor... karmamı düşürdü sapiklar.
 • (bkz: seni mi gerdi)
 • zamanında o kucak senin bu kucak benim diye kucaktan kucağa atladıktan sonra bir vesileyle karşısına kendisinden önce kedicik olmuş biri ile tanışır , arkadaş olurlar akabinde 'su çok güzel sen de gelsene' şeklinde bir davetle kedicik üretim merkezine götürülür.

  burada daha önce yaşamaktan bıkmış olduğu hayattan çok farklı bir ortam gören kedicik adayı bu ortamı sever. kendisine değer verilmektedir ve ait olacağı bir topluluk vardır.

  bir süre bu ortamda kalan kedicik adayı topluluğa uyum sağladıkça söylenenlere itaat ettikçe kendine yer edinir artık hemen hemen hazır olan adayımız yukarıdan gelen bir emirle gerekli kaporta düzenlemesini yaptırarak motorluktan cillop gibi bir kediciğe dönüşüm sürecini tamamlamış olur.

  not: her ideolojik grupta gruba eleman kazandırma ufak farklılıklar içermekle birlikte aşağı yukarı bu şekilde olmaktadır.erkek ya da kız arkadaş olma yöntemi de vardır.
 • çok basit. pussy = yavru kedi.
 • (bkz: büyü)

  işin yoksa öpecek prens ara.