• fenerli olarak saf mısın arkadaşım diyorum.
  • beşiktaş, stadı olmamasına rağmen kaç sezondur şampiyonluk yarışının içinde bulundu. biz bunu gerçekten yapabilir miydik diye kendinize sorun önce. ayrıca kendi mevkilerinde dünyanın en iyilerinden olan muslera ve sneijder gibi adamları heder ettiğinize yanın bence.
  • en azından fenerbahçe taraftarı derbi kazandığında 87135891983579 gün yendik koyduk geçirdik diye goygoy yapmıyor. bir de yurdum tinercisine bak adamlar "sizin real madrid'i 3-2 yenmişliğiniz varsa bizim de feneri 2-0'dan 3-2'ye getirmişliğimiz var" diyor asdasdasdasdasdasd. bir de ciddi ciddi savunuyorlar bunu. ulan hadi real ile feneri karşılaştırmalarını geçtim, son 5 senede 3 kez şampiyon olmuşuz, tarihimizdeki en kötü sezonun ardından 2 sezon üst üste şampiyonluk yaşamışız, "uefa'dan cezayı yediniz artuk bir 5 sene orta sıralarda uefa yarışına girersiniz". lan senin takımın 20 yıldır sadece 2 kez şampiyon olabilmiş, neyin kafası bu?

varsın fener şampiyon olsun da bunlar gibi "büyük" takım taraftarlarının hevesi kursağında kalsın.

edit: arada bazı mantıklı düşünen beşiktaşlı taraftarlara denk geliyorum. onlar kendilerini hariç tutsun yukarıda hedef aldığım güruhtan.
  • galasaray sampiyon olamiyorsa fener olsunmus. hiçbir galatasaraylı böyle sikimsonik bir cümle kurmaz. galatasaray şampiyon olamiyorsa hangi amina kodugum şampiyon oluyorsa olsun der
  • dursun özbek sen misin.?
  • başıma bir şey gelmeyecekse, bir galatasaraylı olarak, gülüp geçtiğim başlık.

çünkü galatasaraylı biri adettendir, şampiyon olamayacağı her sene fenerbahçe dışında başka bir takımı destekler, yalan diyemez kimse, hadi itiraf edelim.
  • galatasaraylı değilim, sadece galatasaray sempatizanıyım. ben bile (bakın, bile diyorum) ben bile fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istemem. sen ne diyon değişik derim.

tanım: öyle gsli mi olurmuş dedirten gsli.
hesabın var mı? giriş yap