şükela:  tümü | bugün
  • sibel sevinç deveci isimli sözde hukukçu, özde tehditkâr bir hainin sözleridir.

bu hain, bu tehdidi savurarak özgürlüğü nereden bulmaktadır? kimi, nasıl, neyine güvenerek tehdit etmektedir? bunun gibi adi karakterler, hem bu ülkenin antidemokratik olduğunu, bu ülkede özgürlük olmadığını, bu ülkenin bir diktatör tarafından yönetildiğini söyleyip hem de alçakça bu tip tehditler savurabilecek kadar yalancı ve sahtekarlardır.

bu tehdidin karşısında akepeli, mehepeli, cehepeli fark etmez, her ne ve hangi ideolojide olursa olsun, insanlar net ve keskin duruş sergilemeli ve "elinizden geleni ardınıza koymayın." diye çıkışabilmelidir! bu ifadeye destek veren herkes antidemokrat, herkes faşist ve herkes insanlık düşmanıdır.
  • tehdit içermeyen sözdür.

eskiden bu kesim fetö deyince, hoca efendiden özür dile diyordunuz. ne oldu şimdi fetöcü değilim diye kırk takla atıyorsunuz. ileride aynı şeyi akp için yapmayacağınız ne malum.
  • bana sorarsan tehdit değil, gerçeğin ifadesidir. zira bugün yana yakıla akp destekleyen tiplemelerin çoğunu, akp'nin iktidardan düşüşünden sonra ülkeye verdiği zararlar açık bir şekilde ortaya çıktığında, akp'yi itin götüne sokma çabasında en ön sırada görebileceksiniz. aynen hanımefendinin söylediği gibi, bu tipler akp'li olmadıklarını ispata çalışacaklar ve bunun için de akp'ye ve bugün partinin yönetim kadrosunda bulunduğu için sıyırma şansı olmayan şahıslara en galiz hakaretleri edeceklerdir. bunların başında da bu ekibin basındaki yancıları bulunmaktadır.
  • eski hocaefendiciler bir gecede "yog valla biz fetöcü değiliz" demeye başladığı için o cenahta satış koymanın ne kadar hızlı olduğunu görmüş ve bunu ifade etmiş.

tehdit mi?güldürmeyin lan adamı.
  • (bkz: döneklik)
  • tehdit değil öngörüdür ( çıkar çıkmaz bilemem). şöyle düşün, ne diyor cb adayı muharrem ince, yargılanacaksın erdoğan. şayet yargılanırsa alta doğru silsile halinde uzayacağı da tahmin edilebilir değil mi? ee bunun neresi tehdit? bir adayın vaadine dayalı öngörüdür. ayrıca madem akp iktidarını destekliyorsun ( ki olabilir fikirlere saygım var) neden zamanı geldiğin de yargılanmasının ve silsilenin alta uzanmasından korkuyorsun ve bunu tehdit algılıyorsun? yargılanmaktan çekiniyorsan altında bir şey olduğunu mu düşünmeliyiz? unutma 17-25 aralık komploydu sahte delildi vs ama toki başkanı çıkıp yaptım de kendim mi yaptım hepsinde rte'nin bilgi ve onayı vardı dedi, bak o montaj değildi tv de söyledi adam.
  • şaka gibi. bir tane allah'ın kulu da şu söylemi kınamamış. "iyi demiş." birisi. öteki "doğal tabii" demiş. beriki "garip olan ne ki?" diye sormuş.

sorsan bunların hepsi demokrat. sorsan hepsi özgürlükçü. sorsan hepsi hümanist... ama kime karşı? mesela hendek operasyonları ile imha edilen teröristlere karşı. mesela ömrünü bu devlete ve millete zarar vermeye adamış terör örgütlerinin eylemlerine karşı...

nasıl bir caniler yığını bu ülkenin yönetimine talip ya rab! allah bu milleti sizin elinize düşürmesin.
  • isminin yanına "hocaefendi" koymadan anmaya çekindiğiniz fetullah gülen'i ne kadar çabuk satıp, hemen "bende fetöcülük yok, hayatımda zaman almadım, çocuğumu da fem'e vermedim vallahi" diyen zevatlar şimdi gelmiş hendek mendek diyorlar.

akapelisiniz ya, tabiatınız bu. menfaatinize ters olunca satarsınız. fetullah'ı fetö olunca sattınız, akp de tu kaka olunca en muhalif adamdan daha koyu iyi partili, chp'li olursunuz.

malumun ilanıdır, tehdit mehdit değildir. yapılmışını görmüş de söylemiş kadın.
  • akape'lilerin yapmadıkları bir şeyi iddia etmeyen söz.

fetoşcular türk ordusuna tuzak kurarken siz kimin tarafındaydınız? hileli sınavlarda milyonlarca kişinin hakkı yenirken?

şimdi o günleri inkar etmek için atmadığınız takla kalmadı.