şükela:  tümü | bugün
  • hic de sasilacak bir durum olmamasina ragmen yemek konusunu takinti haline getirmis yurdum insanini hayretlere gark eder. hatta bu donem icerisinde bir mesgale ile ugrasmis olmak, "a. aaaaaa" dedirtircesine garip algilanir. yok "yemek yemegi unuttum" denilirse hayret durumu bir kat daha deger kazanir ki bu donem 3 gun gibi bir sureyi kapsiyorsa, hayretlere dusme durumunu artik borsayi morsayi anlatan ekonomistler bile dile getiremez. yanina tatli niyetine gidecek olan uykusuzlugu hic dile getirmiyorum. o zaman neler neler olur sadece allah bilir.
  • vücudun muhtaç olduğu kudreti güzelim kas kütlenizi sömürerek elde edeceği kendi kendini yiyip bitirme eylemsizliği.
  • (bkz: oruç)
  • işten/okuldan bunalıp 1 gün fişi çeken bünyenin miskinlik anına denk gelir.

mutfağa gidilir... buzdolabı açılır... boş boş bakılır... dolap kapatılır... tekrar pc başına gelinir.
    bu olay 1 gün içinde 10-15 kez gerçekleşir.
  • bugün yaptığımdır. çay kahve ve sigaranın sonuçlarından biridir. işin trajikomik tarafı hala kendimi acıkmış hissetmiyorum, teyy..
  • bol su ve bitki çayları eşliğinde ara sıra uyguladığım eylem.
    vücuda yapılan şahane bir iyiliktir.

sabah karnınıza masaj yaparak başlar, bağırsaklara bir günaydın mesajı vermiş olursunuz.
    sonra bir bardak limonlu su ile onu harekete geçirerek zehirleri ve atıkları vücuttan hızla atmasına yardımcı olursunuz.
    öğlen ısırgan otu çayı içersiniz.
    akşam yine su ve katkısız bitki çayları içersiniz.
    gün içinde bol hareket edersiniz.
    eğer yazın uyguluyorsanız, öğlen sulandırılmış ve tuzlanmış çorba içersiniz.
    gün sonunda kendinizi inanılmaz derecede iyi hisseder, güzel bir uyku çekersiniz.