şükela:  tümü | bugün
  • birçok üniversitenin sınav yönetmeliklerinde bulunan; öğrencilerin bir günde en fazla üç vizeye girebileceğini, artan vizeler için de mazeret sınavlarına girme haklarının olduğunu belirten maddeyi düşünürsek bertaraf edilebilecek durum.
  • azdır.

eger açık öğretim fakültesinde okuyorsanız, bir günde 8 vizeye girersiniz. bir buçuk ay sonra da 8 finale. alttan dersiniz varsa bu sayı 10'a çıkabilir...
  • sinav tarihlerinde bug olmasina delalettir. lutfen servis saglayiciniza basvurunuz.
  • insanı zorlayacak bir tecrübedir. beyindeki bobinleri yakabilir.

hele ki ertesi gün bu duruma maruz kalacak insan evladı gece saat 02:13'te başlık açma, entry girme derdindeyse hayli acıtabilecek bir tecrübe olacağını söyleyebilirim.

bu entariyi pazarı pazartesiye bağlayan bir gecenin bitmesine yakın, sabah ezanı eşliğinde saat 05:15'te yazan beni nereye koyacağımız hakkında ise en küçük bir fikrim yok.
  • ayni saatte 3 vizeye girmekten daha iyi bir eylemdir *.
  • bir günde 6 sınava girerek; arkadaşımın türkiye rekorunu kırdığını umduğum muamma. ben; okulu 8 senede bitiren biri olarak, bir günde 5 sınava girebilmiştim. eleman 6 sınava girmişti. bu arkadaşım okuldan atılmıştı.
    işin şakasından öte; türkiye şartlarında, bir bölümün son sınıfında dahi olsanız, en fazla bir günfde 4 sınava girersiniz.
    ama bizim gibi haylazlar(!) bu duruma limon suyu sıkıyorlar çok afedersin.
  • vizelerin çabuk biteceğine, geriye bol bol boş vakit kalacağına işarettir
  • 1 mayıs tatil edildiği için o güne gelen vizeniz de getirilip zaten 4 sınıftan birden vizeye gireceğiniz güne; iki sınav arasına sıkıştırılırsa, gayet de mümkün bi olay.