şükela:  tümü | bugün
 • yalan yanlış şeylerin gündem olmasıyla beraber boka soran bir kaynaktır.

  (bkz: 6 ekim 2015 istanbul depremi)
 • sağ olsunlar bazı yazar arkadaşların içine ettiği, etmeye de devam ettikleri gerçeklik.

  bin bir türlü seksist başlıklar, bu başlıkların altındaki niteliksiz yorumlar, espri yapma ,komik olma telaşı sayesinde haber alma hatta doğru haber alma konusunda ekşi sözlük resmen rezil durumda.

  geçen hafta nasa'nın marsta su kaynağı bulmasıyla ilgili yapacağı açıklamanın içeriğini öğrenmek için başlıkta bir kaç bilgi verici nitelikli entry bulmak için yüzlerce saçma sapan ergen esprisi okumak zorunda kaldık.

  sağ olsun yazar arkadaşların çoğu en komik adam olma yarışında oldukları için nitelikli bir kaç yazı okumak da baya bir güçleşti. umarım sözlük yönetimi bu konuda bazı değişiklikler yapabilir.
 • bugün ki istanbul'daki koku haberinin hürriyet'te haber yapılmasıyla gerçekten mevcut olan bir kavram...
 • nasıl bu kadar az entry girilmiş anlayamadım.

  güncel çoğu haber sitesinin yandaş olması, diğerlerinin karşıt olması, tarafsız haber sitesi ve gazetenin kalmaması, kalanların reklam ve magazine boğulmuş olmaları, ayrıca ekşisözlük'ün gerçek zamanlı olması beni bu mecrayı bir haber kaynağı olarak kullanmaya itti.

  gündemden haberiniz yoksa sol frame'i şöyle bir gezmeniz yeterli oluyor.. bence ekşisözlük paha biçilmez bir rss feed, bir haber kaynağı..
 • hakkında çok atılıp tutulsa da, şahsen en güvendiğim ve en hızlı bilgi aldığım kaynaktır.