şükela:  tümü | bugün soru sor
 • star tv'de bugün başlamış olan program. ilk konuğu acun ılıcalı'ydı.
 • program için daha rezalet bir isim bulamazlardı. gerçekten ama. buradan bu ismi uygun gören yapımcıları, hülya avşar'ı ve televizyon yöneticilerini tebrik ediyorum.
  hülya avşar bu formattan ölesiye vazgeçmeyecek, o belli. format ışıl ışıl, yalan yok.
  zaten her şeyin çok vasat alışkanlıklardan oluştuğu türk televizyonlarında, böyle çok ciddi meseleler konuşurmuş gibi yapıp, aptal saptal şeylerin konuşulduğu bir masa programına tabii ki ihtiyaç var.
  yani hülya avşar'ı şarkılı türkülü bir program yapmadığı için kınamaktansa, böyle bir program yaptığı için tebrik etmek gerekir şu panelde.
  ama yine de,
  görüldü ve denendi ki aynı formatlı son üç denemesi son üç kanalda da hüsranla sonuçlandı, bu dördüncü.
  hülya avşar gibi zeki ve başarılı bir kadının, ne kadar sansasyonel konuklar çıkaracak olsa da televizyonda bu yöntemle tutunabilmesi güç. programa koyulan bu isim ise, kesinlikle bunu kolaylaştırmıyor.
 • hülya avşar stüdyosu ayarında bir program. rüzgar erkoçlar katılmıştı galiba lan. ondan önce de aynı star tv'nin bir dizisinde ayta sözeri yer almıştı galiba. star bildiğin onur yürüyüşü bile yapılamayan şu ülkemizde kimleri kimleri ekrana taşıyor. bence bir tebriği hak ediyorlar.
 • bir çok yönden başarısız bulduğumprogram. ayrıca hülya avşar sunumuyla bu konseptte başarılı bir yapım ortaya çıkma şansı yok çünkü hanımefendinin entelektüel birikimi ve konuşma/konuşturma kabiliyeti iyi bir röportajcı olması için yeterli seviyede değil.
 • 16. bölümü arda kural'la olan bölüm.

  hülya avşar'ın sayısız derecede pot kırdığı, izlerken kendimi kendisinin yerine utanmış hissettiğim bir program olmuş.

  arda kural'ın resmen taaaaşşşşak geçtiği, hülya avşar'ın bence inanılmaz zorlandığı bir program olmuş. hülya avşar'ın arda kural hakkında kilo ver biraz ya, sen çok yakışıklısın, güzel görün, ilgi odağı ol muhabbetinden usanarak zaten o kıvama gelmiş adama, bu şeyleri yapmasını tavsiye ederek; aslında yapay olmasını, davranmasını öğüt ediyor.

  şahane programmış valla...
 • şuan murat boz'un konuk olduğu program. hülya avşar'ın sorduğu saçma soruları anlamaya çalışıyor muratcım. yani bir programda bu kadar boş beleş sorular sorulur. yinede tatlı tatlı konuşan bir murat boz var kendisine muck.
 • an itibariyle haluk levent'i konuk eden programdır.

  o kadar saçma sorular soruyor ki haluk levent çaktırmadan morartıyor hülya'yı ama o yine anlamıyor..

  kadın programa hazırlanmadan geliyo anlaşılan. konuğu hakkında bilgi toplamadan geliyor.

  3 yaşındaki çocuğun bile sormayacağı aptalca sorular soruyor. abi her cümlesi rezalet...

  bu şımarık kadın neden hala ayakta?
 • sirf populer diye program yapan birinin sohbet programi.

  sohbet demek karsilikli olur gerci, sadece kendisini anlatmayi sever, her konusmasinin ucunu kendine baglayip izleyicileri sinir eder.

  karsisindaki konugu hakkinda yeterince bilgisi olmayan, yoneltecek mantikli sorulari soramayan *, verilen cevaplarla ne denmek istedigini anlamayan oldukca cahil birinin sunmaya calistigi sey.

  iliskin mi var? evlendin mi? mutlu bir hayatin var ve beraberligin yolunda mi? * derhal bir nifak tohumlari ekmeli.
  isin iyi mi gidiyor? yaptigin is seni her anlamda tatmin mi ediyor? * senden daha iyileri var, biraz comakta buraya.

  karsidaki konuk oraya + dusuncelerle olumlamalarla oturuyor hep bir zit giderek, cahil konusmalarinin arasina sahte & yapmacik gulusmeleri ve samimiyetiyle * insanlarin enerjisini emiyor.

  (bkz: seckin ozdemir) *

  ne zaman kaliteli bir seyler izleme sansina sahip olabilecegiz (bkz: dinimiz amin)
 • adının ''bir samimiyetsizlik sohbeti.'' olarak değişmesi gerken porgramımsı.
 • zehra marketing okumuş londra’da, kesinlikle pazarlama değil. zengin olunca böyle oluyor demek.