• zehra marketing okumuş londra’da, kesinlikle pazarlama değil. zengin olunca böyle oluyor demek.
  • hülya avşar dediğimiz ucube, gezi parkı zamanında hükümet tarafından muhatap alınan birisidir. acaba kendisi, kendisini vasıflı, ilkeli ve başarılı bir kadın olarak görüyor mu?

yaptığı her iş, bu aptal program gibi, başarısız ve mide bulandırıcıdır. karşı tarafı geren sorular yok her zaman yalamaya konsantre olmuş sorular soruluyor. magazin programı gibi bir şey bu. aşk var mı yok mu, kimi siktin, kime verdin veya kime vereceksin vs vs.
  • hülya avşar stüdyosu ayarında bir program. rüzgar erkoçlar katılmıştı galiba lan. ondan önce de aynı star tv'nin bir dizisinde ayta sözeri yer almıştı galiba. star bildiğin onur yürüyüşü bile yapılamayan şu ülkemizde kimleri kimleri ekrana taşıyor. bence bir tebriği hak ediyorlar.
  • şuan murat boz'un konuk olduğu program. hülya avşar'ın sorduğu saçma soruları anlamaya çalışıyor muratcım. yani bir programda bu kadar boş beleş sorular sorulur. yinede tatlı tatlı konuşan bir murat boz var kendisine muck.
  • sirf populer diye program yapan birinin sohbet programi.

sohbet demek karsilikli olur gerci, sadece kendisini anlatmayi sever, her konusmasinin ucunu kendine baglayip izleyicileri sinir eder.

karsisindaki konugu hakkinda yeterince bilgisi olmayan, yoneltecek mantikli sorulari soramayan *, verilen cevaplarla ne denmek istedigini anlamayan oldukca cahil birinin sunmaya calistigi sey.

iliskin mi var? evlendin mi? mutlu bir hayatin var ve beraberligin yolunda mi? * derhal bir nifak tohumlari ekmeli.
    isin iyi mi gidiyor? yaptigin is seni her anlamda tatmin mi ediyor? * senden daha iyileri var, biraz comakta buraya.

karsidaki konuk oraya + dusuncelerle olumlamalarla oturuyor hep bir zit giderek, cahil konusmalarinin arasina sahte & yapmacik gulusmeleri ve samimiyetiyle * insanlarin enerjisini emiyor.

(bkz: seckin ozdemir) *

ne zaman kaliteli bir seyler izleme sansina sahip olabilecegiz (bkz: dinimiz amin)
  • adının ''bir samimiyetsizlik sohbeti.'' olarak değişmesi gerken porgramımsı.
  • her hafta hulya avsar’in memelerini gozumuze soktugu program.

hayir, izlemiyorum. istanbullu gelin bittikten sonra bunun basladigini farkedince kapatiyoruz. ailecek bu kadina tahammulumuz yok.
  • 16. bölümü arda kural'la olan bölüm.

hülya avşar'ın sayısız derecede pot kırdığı, izlerken kendimi kendisinin yerine utanmış hissettiğim bir program olmuş.

arda kural'ın resmen taaaaşşşşak geçtiği, hülya avşar'ın bence inanılmaz zorlandığı bir program olmuş. hülya avşar'ın arda kural hakkında kilo ver biraz ya, sen çok yakışıklısın, güzel görün, ilgi odağı ol muhabbetinden usanarak zaten o kıvama gelmiş adama, bu şeyleri yapmasını tavsiye ederek; aslında yapay olmasını, davranmasını öğüt ediyor.

şahane programmış valla...
  • ben mi yamuluyorum bilemedim, ancak tolga çevik'in konuk olduğu bölümünde çevik annesinin kökenini söylerken sansürlemişler.

https://youtu.be/gz30mxsxale?t=19m52s

"... kökenlidir." diyor tolga çevik, o kısım sansürlü. neden böyle bir sansür uygulanmış anlayamadım. "kürt" filan demiyor galiba, uzunca bir şey diyor, ama ne dediği yok, kısılmış.
hesabın var mı? giriş yap