şükela:  tümü | bugün
  • taraflardan en az birinin gözünün açıldığı andır.
    iflah olmaz biri ile sırt sırta verme gafletine düştüyseniz eğer, sonunuz yoktur.
    uyandığınızda kabusun bittiğini bilseniz de, bir süre hızlanmış nabzın normalleşmesi için beklersiniz.
    eninde sonunda nabız normalleşir ve her şey biter.
    şükür.
  • kadının vaz geçtiği ve gitmeye karar verdiği andır.

--- spoiler ---

- tatlım bu bir şaka değil mi?
    - değil
    - ya, hemen şaka haline getirebilir miyiz?
    - sanmıyorum
    - neden?
    - komik değil
    - nasıl değil ya? benim bu ayrılığın nedenini bilmiyor olmam, komik değil mi?
    - eğer artık sen bende güzel değilsen, eğer artık ben sende güzel değilsem, artık hergün en az bir kez kavga eder hale gelmişsek ve fıkralar hakikaten komik gelmemeye başlamışsa,
    - daha anlatmadım bile aslında
    - ya lütfen
    - eee, düzelmez mi diyorsun?
    - düzelir. gene bozulur sonra, belki gene düzelir. bir kere bozuldu ya, illa bozulur sonra…
    - aman işin tadı kaçtı, ben kendimi gerçekten shaekespear’ ın bazı karakterleri gibi hissediyorum
    --- spoiler ---

yılmaz erdoğanhaybeden gerçek üstü aşklar.
  • karşınızdakinin, ne yaparsa yapsın ondan vazgeçmeyeceğinizi anladığı andır. siz o an anlamayabilirsiniz tabii.
  • eğer büyük bir ilişkiyse kelimelerin kifayetsiz kaldığı , o an akla gelmeyen , durdukça yalvarışların büyüdüğü andır.. ardından şu şarkı dinlenir.. kapatana kafa göz dalınır..

buyrunuz: http://www.youtube.com/watch?v=gqj7xrm8fay
  • bir ilişkinin bittiği yerde sezsizlik başlar ardindan biri biri ardina akan goz yaşlarına engel olmaz insan. sonra terkedilen taraf nerde yanliş yaptım der içi içini yer. zaman geçer onun yokluğuna alışmaya başlar yavaş yavaş ardindan ; yeter artık der yok artık o unutacağım der ve olan olur hiç unutmam dediği , canımı veririm dediği kişiyi unutmuştur artık....
  • söyleyecek tek bir söze bile gerek duymadan, sessizce o kapıyı çekip çıktığın andır.
    tartışmazsın, çünkü tartışacak hiç bir şey kalmamıştır.
    sadece kapıyı kapatırsın.
  • ağlayıp zırlasan da, söyleyeceğin herhangi bir şeyin, hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini idrak ettiğin andır.
  • tartışmaların sonunun gelmediği, anlaşmazlıkların kısır döngü halinde ve çığ gibi büyüyerek evrildiği andır. hani aranız bozuktur, günlerce konuşmamışsınızdır, birinizden birisi telefon eder, o sükunetle başlanan konuşma " ya kapat lan kapat " ile biter, heh, anla ki ilişkinin sonu gelmiş.
  • tartışmaya üşendiğin an,pfff diye iç geçirip canını bile sıkmadığın o an işte...
  • bitti dediğin andır.