şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hangi insana karsi olursa olsun, ister fahise, ister kezban, turu ne olursa olsun, kandiran kisinin sereften yoksun oldugunu dusunuyorum.cunku bence davranislar insanin gercek kisiligini tamamiyla yansitmaz ne kadar iyi tanirsaniz karsinizdakini o zaman gorursunuz herkesin gercekten sevilmeye hakki vardir...duygularinin ne kadar da onemli oldugunu...
 • babamın söylediği güzel bir sözünü aklıma getirmiştir
  "eğer sevmiyorsan bir kadına umut vermeyeceksin günahı büyüktür"
 • seks peşinde koşan erkeğin, kadını yatağa atabilmek için kullandığı taktik.
  psikologlar der ki, "bir ilişki 4 aydan fazla sürdüyse, içinde mutlaka aşk ya da ona yakın bir şeyler vardır."
  yani adam sizinle dört ayı devirdiyse, az da olsa rahat hissedebilirsiniz.
 • erkek insanının yüce amaçları uğruna yaptıkları eylem. adiliktir, şerefsizliktir. olum amacınız seks ise bunu belli edin. aşk arıyormuş gibi yapmayın. karşınızdakinin size bağlanabileceğini unutmayın. enerji diye birşey var. evren de bir yerlerde kötü anılırsanız bir gün sizde kötülükle karşılaşırsınız.

  not: erkeğim. kandırmaya karşıyım.
 • şu an için en büyük korkum.

  lütfen bana bunu tekrar yapıyor olmasın.
  lütfen sonunda gene 'ben sana hiçbir şeyin sözünü vermedim.' demesin.
  lütfen 'insanların duyguları değişiyor.' demesin.

  bunu yaparsa insanlara bi daha nasıl güvenirim bilmiyorum.
  zor...

  çünkü ilişkiler onun düşündüğü gibi 'yatcaz, kalkcaz. yatcaz, kalkcaz. yatcaz, kalkcaz. sonra işimdeyim, gücümdeyim.' değil.
  sevgi de öyle birden, nedensiz yere biten bir şey değil.
 • çin bilim pandalarının gözlemlerine göre:

  * "hem tipsiz hem eğitimsiz hem çulsuz..." kategorisine giren tiplere karşı ölü taklidi yapılıyor.

  * "tipsiz" kategorisine giren tiplerden kaçılıyor. ha mesela çulsuz değilse, eğitimliyse vs. yürüyerek kaçılır, aksi durumda koşarak kaçılır falan.

  * "nefes alsın yeter" kategorisine giren tiplere ise seviyormuş gibi yaparak emek ve zaman kaybedilmiyor. mesela direkt "takılak mı?" diye soruluyor.

  * "yoklukta gideri var" kategorisine giren tiplere de seviyormuş gibi yapılmıyor. mesela direkt "yaaağni şu sıralar çok sıkıldığım için konuşup görüşüyorum, bir süre sonra vaktim olmaz görüşemeyiz (ona göre işine gelirse)" falan deniyor.

  * "gideri var" kategorisine giren tiplere eser miktarda zaman ve emek harcanabiliyor. yemeğe çıkarmalar, gezmeler tozmalar, kaz gelecek yerden tavuk esirgememe durumları olabiliyor.

  * fıstık gibi, taş gibi kategorisine giren tiplere bolca zaman ve emek harcanabiliyor. yemeğe çıkarmalar, evden alıp eve bırakmalar, hediyeler bişiiler...

  * hem fıstık gibi hem iyi hem öğretmen hem doktor hem mühendis hem görgülü hem kültürlü... kategorisine giren tiplere zaman harcanmadan emek veriliyor. hemen bi çiçek bi çikilata yaptırılıp istemeye gidiliyor.

  sonuç olarak: son level hariç diğerleri her seferinde avucunu yalıyor.
 • vardır böyle birşey. seni uzaktan keser keser sonra ona açılmaya çalışırsın,sana mesafeli davranır.
 • bundan daha zalimce ne olabilir?
 • benim allah belamı versin dedirten başlık.