şükela:  tümü | bugün
  • boyle birşeyin ne başıma geleceğini, ne başkasının başına geleceğini hayal ederdim ancak salak ile avanak tadında bir filmde olabileceğini düşünürdüm.. ve malesef ki bu yaşanılan durumda hem salak hem avanak olan adam ben oluyorum sanırım..

itiraf tadında bir entry görülse de alakası yoktur efendim, ibret alınız, aklınıza mukaet olunuz, hatta mideniz kaldırmazsa okumayınız ne bileyim. amacım salak konumuna düşmek değil, zaten düşmüşüm düşeceğim kadar, okur kitlesinden mi utanıcam!

yer : yıldız teknik universitesi.

öğlen vakitleridir. okulda elektrikler kesiktir. millet karanlıkta sınav verme telaşesinde kimileri de tonozda vakit öldürmekte, akşam sınavlarını beklerken..

o anda rockford,arkadaşı ile beraber uçak motorlu binaya giderler,arkadaşı projesini teslim edecektir, rockford da sıkışmıştır çişini yapcaktır. ne var bunda?

alt kata iner, etraf zifiri karanlık. eh cep telefonumun feneri var, tuvalete girebilirim, nasıl olsa işiycem der.. ama boyle karanlık yok. zaten o mekan yerin altında bi de elektrik yok.bundan daha karanlık olamaz. neyse güç bela girer. tam işini görücekken , karnına bir ağrı saplanır. allah kahretsin bu olmamalı nidalarıyla, alafranga tuvalete girer. her taraf karanlık nasıl olsa.kimse girmez bu saatte zaten diyerek, pantolonu sıyırır ve karın ağrısını ortadan kaldırma icraatina başlar. lan başlamaz olaydım. neyse bi yandan telefonla el feneri tutar arada, bi yandan işini görürken, çeşmeyi açar, malum su dolduracaktır...

o da ne , musluk iki kuhhlar iki pıhhlar, maşrapayı anca çeyreğe kadar doldurur. lan lan?? nidaları bir anda rockfordun ateşini tüm bedenine yaymıştır. hassiktir olm sıçtık diye iç geçirişler esnasında. evet bravo gerçekten sıçtın rockford ve şimdi ne bok yiyceksin bakalım diyen başka bi içses ile kavgaya tutuşmuştur zifiri karanlık alafranga tuvalette çömmüş otururken.. neyse çeyrek suyu maksimum ekonomik derecede kullanarak bir şekilde temizler kıçını (allah kahretsin evet ulan utanıyorum kendimden, suyun kıymetini bilin olm..) ama el fenerini ...elleri.lann o eller. olamaz dokunamam ben o ellerle kendime!! bu panikle telefonu da klozete düşüreceğinden korkarak telefonu cebine zar zor sıkıştırır, temiz olan elini kullanarak ( ühühühüh yemin ediyorum, çocuk gibi ağlıcaktım... ) ama kendisine dokunamamaktadır ve maşrapada, kodugumun maşrapasında tek damla su kalmamaıştır. napıcam olm ben ühühüh derken... biri gelir tuvalete el feneri ile.. rockford pısmıştır karanlıkta. hassiktir bi de götü mü kaybedicez paranoyası ile. el feneri içeri bi tutulur gider sonra. götü üç buçuk atan rockford bi süre oyle ağlak ve de kendi bokuyla başbaşa çömelmekten dizleri tutulmuş şekilde kalakalır. aklına yan tuvalet gelir. belki orda su vardır diyerek, pantolonları ayak bileklerinde sürüne sürüne yan tuvalete gider. ki o esnada biri girse içeri. rockford , diğer tuvaletin musluguna eğilmiş, yani pisuvara doğru domalmış kabak gibi götü dışarda bi şekilde durmaktadır.. (cesarete bak sen... ) ama allah kahretsin ki o musluk sadece pıhlar ve milim su akıtmaz. sinirlenen rockford o halde lavaboya gider ve ve orda da su yoktur! yeter lan, bu ne şansssızlık derken , sabunlugu görür. sıvı sabun!! bütün sabunu eline boşaltır ve ömrünün en köpüklü sıvı sabun banyosunu yaptırır ellerine tüküre tüküre yıkar ellerini...

sonra üstünü başını toplar ve kaçarak uzaklaşır oradan..

evet lan allah kahretsin ki bi insanın düşeceği en rezil durum budur.. kendime rezil oldum,başkası görse ne, kendi benliğimden soğudum lan resmen!
  • aslında temel olarak gerçekten,
    utanma duygusunu kaybetmesi....

yoğun uyuşturucu kullanan insanlarda oluyor sanırım genellikle. tüm normal insan mekanizmalarını kaybediyorlar. ahlak, erdem, değer, utanabilite filan tamamen siliniyor...

büyük yazık. çok dev yazık.