şükela:  tümü | bugün
  • erkek bir birey olarak.
    - kol dirseğimi sert bir cisime çarpmak ve akabinde gelen muazzam yanma ve acı hissi.
    - kasık bölgesine gelen her türlü darbe ki sanırım en kötüsü pis burunla vurulmuş bir futbol topu.
    - kendi dilimi yan tarafından yanlışlıkla ısırmak. sanırım en hızlı hissettiğim acı.
    - araç kapısına sıkışan tek parmak. kendisi en büyük aşk acılarından daha beterdir.
  • direkt, masum insanlara yapılan işkenceler geliyor aklıma.
  • yaş 16-17, bel bölgemden beyin omurilik sıvısı alındı 2 defa. allah’ım o ana kadar ben öyle bir acı duymamıştım.

oturuyorsun ve alacak kişi diyor ki “sakın kıpırdama, kıpırdarsan alamam ve tekrar girerim”

direkt sırtından, bel boşluğundan uzun bir iğneyle giriyor.

allah, hastaneye düşürmesin.

meraklısına uzman tv link
  • uzun süren sezeryan ameliyatımın (aynı anda hamilelikte oluşan miyomum da alındığından uzun sürmüştü) sonunda odaya getirildiğimde duyduğum kesik acısı. korkunçtu. hala aklıma geldikçe hissederim. daha kendime gelmeden acıyor demişim ve yaptıkları iğne sonucu gözümü açabilmişim.
  • gözden olunan lazer ameliyatı sonrası ilk gece, aniden gelen ve yaklaşık 10 dk sürse de ömürden ömür götüren acı. ben bunun tarifini yapabilecek bir insan tanımıyorum. bu acıdan hastane basan, doktoru gece 2-3de arayan insanlar gördüm, duydum.

onlardan biri de benim, hastaneyi arattığımda, "bunlar olağan yan etkileri size verdiğimiz sakinleştiriciyi içmediniz mi?" diyorlar bir de.

gözümü o an şişlesem sanırım bu kadar ağrımaz. beynin tam orta yerine doğru gözde başlayan ve kurtulmak için ölmeye yakın istekler uyandıran ağrı, sızı...

merak edip soran olursa eki: "trans prk" sonrası oluşan ağrıdır efendim bu. meşhur adıyla "no-touch laser".
  • kuvvetli bir diş ağrısının üstüne tanımam. kafamı kesip atasım geliyor.
  • ağrı skorlamasında bir numara doğum sancısı, iki numara böbrek taşıdır. prk nın ağrısı amatör eğlendirir diyeceğim ama o da üzer.
  • çürük bir dişe yapılan kanal tedavisi sırasında artık doktor yanlış bir yere mi değdi ne yaptı bilmiyorum ama gerçekten beynimde şimşek çaktı bir anda kasıldım ve saniyesinde alnımdan ter boşaldı.
  • bundan dört yıl önce sekiz kişiden yediğim dayaktan sonraki acı. anlayamazsınız!
  • uyuşturulmadan, her şeyi hissederek olunan kürtaj.