şükela:  tümü | bugün
  • dizinin abukluğu ve karakterinin salaklığı gözönüne alındığında gerçekten başarılı bir nick..
  • gördügüm anda koptugum, süper yaratici nick..
    tebrikler..
  • gun itibariyle basketbol konusacak bir insan daha var oldugunu gosteren yazarmis kendisi. ha goruslerimiz neredeyse her takim/seri konusunda farkli ama olsun, boylesi daha iyi... * *
  • sayesinde karnimi doyurdugum, mutesekkir oldugum kisi.
    gerçi kendi tezgahimdan yiyip kendi karnimi doyurdugumu zannediyordum ama uluslarasi sirket calisani olacak bir kisiden daha iyi bilemem herhalde.

imza: kosedeki kokorecci

(bkz: kara murat benim)
  • hayatim boyunca duydugum en vicdan yoksunu lafi etmis yazar.
  • amaçsız bir canlıdır kendisi. kendi kellesinin derdine düştüğü zaman, ki kesinlikle gelecek bir son bu. zira ölüm kaçınılmaz. inşallah söylediği bu laf vicdanını sızlatır.
  • diplomatlarımız için 'keşke kafası gelseydi' lafını düşünce özgürlüğü olarak nitelendirip bazı yazarlar tarafından korunan şahıs. lan hepinizin amk, insan olun insan. bunun savunulacak tarafı mı var?

yazıklar olsun!
  • 2005 te yazar olmuş kişidir. 9 sene nick altına yazı yazılmamışken, kısacık bir entry ile günün konusu olmuştur.
  • bu adami 15 senedir yakindan taniyorum. kendisi ne turk milliyetcisi ne de kemalisttir.

liberal dusunceleri olan ve sanirim artik tarihin gordugu en igrenc yonetimin boyundurugu altinda olmaktan sitki siyrilmis bir insan.
  • kan donduran düşünceleri sebebiyle sözlükten sıfırlanmış yazardır. hakkında haber bile yapılmıştır. şu