şükela:  tümü | bugün
  • bugün başımdan geçen vahim olay.

sinirden elim ayağım titriyor şu an, bugün tacize uğradım. öğlen beşiktaş'ta uzun zamandır uğramadığım bir cafeye nescafe içmek için gittim. yeni işe aldıkları kadın garson siparişimi aldıktan sonra her zaman olduğu gibi sözcü gazetesini okumaya başladım. kısa süre sonra kahvem geldi ve tam bir yudum almıştım ki penisimin üzerinde bir el dolaştığını hissettim. masaörtüsünün altına ürkerek baktığımda, garson kadının masanın altından bana gülümsediğini gördüm.

siz ne yapıyorsunuz dememe kalmadan fermuarımı indirip oral seks yapmaya başladı. 18cm lik penisimi öyle bir emiyordu ki sanırsınız vatoz balığı kadını. hemen kalkıp kaçmayı düşündüm fakat penisimi ısırabilir diye korktum. tacizi bırakması için yüzüne ters ters bakmaya başladım fakat nafile. o an kurtulmam için orgazm olmam gerektiğini anladım ve boşalıverdim.

hesabı bile ödemeden hızlı adımlarla dışarı çıktım. gözyaşlarıma hakim olamadım eve gelene kadar ağladım. hala elim ayağım titriyor inanın ki :( :(

kadın milleti resmen sapıklaşmış, yazıklar olsun!

not: la ne biçim ayarlar vermeye çalışıyorsunuz. al buyur; vatoz, rajiformes takımına özgü balıkların ortak adıdır. vatozlar, köpekbalıkları ile birlikte bir kıkırdaklı balık olarak sınıflandırlır.

ee vatoz emmiyor mu? pes size. yosunları emiyor lan vatozlar.

not2: ulan ben burada tacize uğramışım sizinle derdimi paylaşıp bir teselli beklemişim. yaptınıza bak ayıp yaw.
  • su tabancası taşımanın ne kadar elzem olduğunu gösteren olay.
    kedi ipnelerinin tacizinden kurtulmaya vesile olan su tabancası, tabii ki avrat kısmı üzerinde de etkili olacaktır.
    o değil de, yarın iftardan sonra ilk işim vatoz balığı bulmak olacak.
  • taciz esprisi yapılacak ya da trollenecek bir konu değildir. sadece kadına yapılan bir şey de değildir, belki pek rastalamadığımız için tuhaf ve komik geliyor ancak bir erkek de bir kadın tarafından tacize uğrayabilir pekala.ve bu dokunuş, söz, bakış ya da her neyse erkeği de rahatsız eder. çünkü bir şeyler hissettiğiniz bir kadının dokunuşu, bakışı ya da sözü gibi hissettirmez. bu yüzden erkeklerin tacize uğraması hafife alınmamalı "nerde o kafe ya eheheh" gibi düşünülmemeli. adı üstünde taciz, kişilik haklarınıza bir saldırı. insana kendisini rahatsız, husursuz ve kötü hissettiren bir şey. suraya saçma sapan bir fantezinizi yazıp tacize uğradım demeyin nolursunuz.
  • adana'da çakmak plaza adlı minik bir cehennem kalabalığında 40 45 yaşlarındaki bir teyze narin popomu ellemişti nabıyon deyze dememe kalmadan teyze yardırmış kaçmıştı.
  • bir keresinde halk otobüsünde 3 kızın kıçlı başlı sıkıştırma sürtünme karışımı tacizine maruz kalmıştım. ne yapacağımı şaşırmış vaziyette dördüncü cenahtaki mutaassıp kızın üstüne düşmemek için zor tutunuyordum. zavallım o da koltuğunda çekilecek yer arıyordu. otobüsten inene kadar akla karayı seçtim. korku dolu anlar yaşadığımı itiraf edebilirim kesinlikle zevkli bir şey olduğunu zannetmeyin.
  • sürekli gerçekleşebilen durum. yan odamda kalan bayan arkadaş sağolsun her gün gerçekleştiriyor bu eylemi. bir zaman sonra alışıyor insan, sıkıntı yapmıyor. ama belirtmekte fayda var ki güzel bir bayan tarafından taciz edilince oeaahhhh deseniz de, çirkin bir kadın taciz edince avazınız çıktığı kadar bağırabilirsiniz. ya bağırmayabilirsiniz. banane amk. sanki sizi sikseler benim derdim.

(bkz: ergen fantazisi)
  • sınav girişinde üstümü arayan kadının popomu avuçlaması ile başıma gelen şey.