şükela:  tümü | bugün
  • bi kadinin bilgisayari anlatmasindan daha kolay bi eylemdir. hatun kisi sinirlenmeye daha yatkindir, karsisindaki butun cabalara ragmen hala inatla ayni sorulari soruyorsa hadise siddete donusebilecekken, eger anlamaya calisan kendisiyse gayet kuzu gibi bi tavir takinir ve melul melul anlamaya calisir...
  • - pc, jane... jane, pc... pc, jane... (3'er kez bahsi geçen tanımlar** işaret edilerek anlatılır... anlatması zor değildir...)
    (bkz: me tarzan you jane)
  • günümüzde industrial light and magic kadrosunda bile erkeklere oranla az sayıda da olsa son derece yetenekli, en az erkekler kadar başarılı ve bilgili teyzelerin mevcut olduğunu bilmemize rağmen, günlük hayatta karşımıza çıkan bayanların nedense çok daha farklı olduğunu farkettiğimizde, denemekten vazgeçeceğimiz eylem.

not: bu teyzelerin taş lık seviyeleri elbet tartışmaya açıktır. lakin tartışmaya açık olmayan şey, bilgisayar programcılığı veya teknolojik bir alandaki herhangi bir konuda uzmanlaşmak ve üstün bir seviyeye ulaşmak için herhangi bir meme - kalça kombinasyonunun gerekmediği ve hatta en ufak bi artı bile sağlamadığıdır.
  • bir bilgisayara kadını anlatmaktan daha kolaydır
  • bilgisayarı anlatacak kendine güvenen erkek, bilgisayar başındaki kıza arkadan yavaşça sokulur, kızın mouse tutan eline temas etmek suretiyle mouse kontrol edilmeye başlanır ve konu anlatılır. sonrası için (bkz: unutulmaz nuri alço replikleri)
  • kadınların düşünce sistemlerinin bilgisayara çok benzemesinden ötürü zor olmayacak olan bir girişimdir.

erkek beyni windows 98 ise, kadınlar çoktan mac os x'tir.

birçok işi aynı anda yapabilen ve tek seferde 57 sekmeyle düşünebilen bir erkek bulun, lafımı geri alacağım.
  • gayet basit olan eylemdir. hatta anlatmaya gerek de yoktur. biz sizden 15 nesil geriden gelmiyoruz. aynı çağda yaşıyoruz.
    torrent kullanıyorum ihtiyacım olan her şeyi indiriyorum. crack atıyorum. format atıyorum. bir çok programı kısa sürede çözebilirim birisinin anlatmasına ihtiyaç duymadan. çok zorlanırsam da google’da iki dklık araştırmaya bakar.
    hatta bilgisayarımı söküp temizleyip geri birleştiriyorum. sizden öğrenecek değiliz.