• hassasiyetlerinizi dile getirmenize rağmen onları karşılamada ihtimam göstermiyor ve utanma duymuyorsa ilgi de duymuyordur.
  • başka bir kadına ilgidir.
  • arkadaş olmasıdır. ilgi duyarsa arkadaş olamaz.
  • kadının 2 bira içme teklifini reddetmesi bu davranışlardan birine örnek olarak verilebilir.
  • konuşmayı teşekkür ederek ve hoşçakal diyerek bitirmek
  • sürekli (bkz: alex de souza) dan bahsetmesi
  • gözleri ile süzer önce eğer ilgi duymuyorsa seri şekilde başını başka bir yere çevirir.
  • kesinlikle öncelik. bir erkek bir kadına öncelik tanımıyorsa ilgide duymuyordur zannımca
  • kendimden toparlayacak olursam.
    duruma ve zamana göre değişen cevaplar olabiliyor.

mesela sabah kalkar kalkmaz günaydın mesajı attığım kadın benim için önemlidir.
    ilgi duymadığım birine saatler sonra günaydın cevabı yazabilirim.

burada çoğu yazılanlar gibi ilgi duymadığım kadına net ve odunsu cevaplar yazarım.
    ya da benimle bir planı yapmayı çok isteyen birinden hoşlanmıyorsam net de olamam "bakarız" gibi ifadelerle kaçmaya çalışırım.

sosyal hayata gelecek olursak kanka, müdür, başkan gibi ifadelerle onun hissetmesini sağlarım. yürüdüğüm, yazdığım, flört durumunda olduğum kızlardan bahsederim ilgi duymadığım kıza. ondan bu konu hakkında tavsiyeler isterim. incelikler yapmam. en düz halimi göstermeye çalışırım. onu klasik erkek arkadaşlarım gibi görürüm.

eğer bir gece meyhanede ve barda devam ediyorsa o gece çok tehlikeli olabilir. alkol sıkıntılı durumlar yaratıyor.

o yüzden hayatımdaki en büyük eksiklik her şeyi konuşabileceğim karşı cinsten bir kanka. ama kesinlikle hangi şartta olursa olsun kıskanma olmayacak. o bana yardım edecek ben ona yardım edeceğim. böyle arkadaşları olanlar çok şanslı.
  • erekte olmaması
hesabın var mı? giriş yap