• kısaysa kısasın derim. kısa kızlar rahat olun, komplekse girmeyin çok çok kısa olmadığınız sürece boya bakan erkek çok azdır. ben bakmam hatta kısa boyluları daha çok severim. öpücük öpücük
  • boy uzunluğu, kısalığı göreceli bir durum değil. biri kısa ise kısa olduğunun farkındadır. orta boylu insanlarda oluyor genelde yanılgı, haklılar tabi ya da haklıyız mı demeliyim, bilemedim. her neyse, bir kadın kısa boylu ise bunun farkındadır. bunu kaba bir şekilde veya kibar bir şekilde belirtmenize gerek yoktur.
  • yillar oncesi..
    cok hoslandigim bi cocukla elele yuruyoruz,kaldirimin kenarinda agaclar var,agaclar onumuze cikinca cocuk uzun boylu oldugu icin egildi tabi,o egilince istem disi ben de egildim..aynen şoyle dedi
    senin egilmene gerek yoktu ki!!
  • bir kadına kısa olduğunu söylemenize gerek yoktur. insanların genetik özellikleri ile ilgili yorum yapacak ve onları incitecek kadar empati yoksunu olmayınız.
  • böyle bir şeyi neden söylemek istenir hiç bir fikrim yok ama istemsiz olarak yaptım.

yürürken kısa hanım arkadaşın söylediğini anlamadım sonra ona doğru eğilip efendim dedim. böylece "sesin gelimiyo yokarı ehü ehü" esprisini ciddi ciddi istemsiz duymak için yaptım.
    ne yaptığımı fark ettiyse anlamıştır kısa olduğunu.
  • +boyun kaç ?

- 1.56

+ayağa kalkınca?
  • böyle olmuyo aşkım sen oyle dur ben oturayim en iyisi:)
  • bunun kabası kibarı yok. açık açık söyleyin. benimki 8 cm diyin olsun bitsin.
  • minyonsun değil mi? minyon kadın her daim genç gösterir.
  • kadının haberi yokmuş mu kısa olduğundan?
    kısasın demek hakaret mi ki kibarca söylemek lazım?

(bkz: kafamda deli sorular)
hesabın var mı? giriş yap