şükela:  tümü | bugün
  • takoz erkekler familyasının üyesi.

bir kadına ses yükseltmek nedir be? kadınlar çiçektir. eğer seni duyamacak kadar uzağındaysa bile, arayacaksın cep telefonunla birader. beni de hasta etmeyeceksin. yemin ediyorum döverim bak seni.

ben bir gün pomçiğime sesimi yükselteceksem, kırılsın o ses tellerim. kopsun ya hatta.
  • bu bazen benim. sonra o daha çok yükseltince "sus be ne bağıyon akşam akşam" diyip alçaltıyorum hemen.
  • yapmayın.

bu hareketiniz sizlere yol su ve elektrik olarak geri yansıyacaktır.

medeni olun ve onu anlamaya çalışın, asla bağırmayın. şimdi olmasa bile yakın zaman içinde bu laflarınızı çok haklı bir noktada size hatırlatacaktır.
  • yapın ya da yapmayın beni ilgilendirmez sadece kalıbınızın adamı olun yeter.

ayrıca pomçik ne demek amk vurduruyo musunuz anlamıyorum ki
  • bir kadın bir erkek başlıklarının vazgeçilmez ikilisinden süper ötesi bir tespit daha. zortlak ve pomçik aşkı dolu dizgin gidiyor.

tanım: herhangi bir erkek.
  • "ufff beni hiç heyecanlandırmıyosun :/" diye boynuzu yiyecek ezikleri toplayacak başlıktır.

(bkz: duyar kasarak kız düşürmek)

(bkz: görülmemiş vakalar)
  • yobazdır. bağnazdır ışık görmemiş tam bir mağara erkeği bıyıklı bir maymundur.
    bıyıklı erkekler eksilesin sayıcam sizi jshkksjjs
  • ittir.

kızlar eqlesin.
  • di caprio gibi kadeh kaldirip tebrik edilmesi gerekilen erkektir zira kenidisini cinsiyetci tabulardan arindirmis, kadinlarin da tipki hemcinsleri gibi en nihayetinde birer insan oldugunu goz onunde bulundurmayi basarmistir.
  • delirmiş bir erkek davranışıdır. muhtemelen hemcinsimi çileden çıkarmış ,senin gerçek yüzün buydu olayına girmiştir.

(bkz: kadınların erkekleri çileden çıkarıp ,senin gerçek yüzün buydu demeleri)

not:erkeğim lan,düzgün okuyun.