• kendi ile basbasa birakmak
  • kısacık kesilmiş saçını beğenmediğini o gece onunla sevişmeyerek belli etmek! (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  • seven kadının geçmişini kafaya takmak ve her fırsatta konuyu açmak. örnek: sana aşık olabilirdim ama ahh o eski ilişkilerin..
  • rızası olmadan doğurganlığını elinden almak. gerisi "bir insana yapılabilecek en kötü şey"ler arasında sayılmaktadır zaten.
  • onun hassas olduğu noktalarda üzerine gitmek. kıskançsa inadına kıskanacağı şeyler yapmak. ona başka kadınlarla ilgili olumlu şeyler söylemek vs. zaten böyle yapmaya devam ettiğinizde sizden vazgeçecektir. aynen devam...
    onu en yakın arkadaşıyla aldatmanız onu ölüme kadar götürür...
  • seksi olmadığını hissettirmek..
  • kıyafetine laf etmek, çok rüküş olduğunu söylemek.
  • dolaşmaya çıkıldığında ayakkabıcı vitrinlerine bakmasına mani olmak. ben denedim çıldırıyorlar...
  • sen biraz kilo mu almışsın demek ve cevap vermesini beklemeden; 30'undan sonra normal tabi diyerek bu gıcıklığı sürdürmek.
  • baska bir kadinla karsilastirmaktir (=kiyaslamak). fakat bunu yapan farkinda degildir ki, aslinda kendisine kotuluk etmistir. zira, boyle bir durumda birakilmis bir kadinin ne kadar vashilesebilecegini anlatmaya yetecek sozcuk bulmakta gucluk cekiyorum (yokk deve!)
hesabın var mı? giriş yap