• aldatmak, kıyas yapmak, aşağılamak, alay etmek aslında daha çok şey var ama mesele bunun sadece kadına olmasın değil insanın insana yapması bence çünkü kimse kolay kolay bu sıfatları haketmz diye düşünüyorum . çok ciddi aşağılık ve şerefsizce şeyler yapmadığı sürece
  • gördüğüm en acı verici olay sevgisine karşılık ona değersiz olduğunu hissetirmeniz. bunu atlatamıyor kadınlar. terkedin demiyorum, terketmeyip değersizliğini hissettirip yakınında bulunun. en acısı bu.
  • tecavüz ve her türlü cinsel travma
  • kendine güvenini yıkmaktır.

kendine güvenemeyen kimse yaşıyor sayılır mı?
  • iyi kadınlara kötü şeyler yapmamalıyız...
  • kararsizliklarla, git-gellerle yormak
    muhtemelen en kötü değil ama yine de kötü
  • londra'da cin mahallesine gitmemekmis. gecen gun ogrendim. hala kavga ediyoruz.
  • hayal kırıklığına uğratmak, yüz üstü bırakmaktır.
  • yüz üstü bırakmak sanırım ama erkek için de geçerli bu. ne düşünürsem düşüneyim erkek için de geçerli oluyor, ayrım yapamıyorum.
  • tuttuğunuz elini hiç bırakmayacağınıza inandırıp bir yola çıkarmak. yolun devamında elini sırf canınız öyle istedi diye nedensizce bırakmak. o yolun devamını tek başına yürümesi gerektiğini yaşayarak anlaması.

bir daha kimsenin elini tutmak istemeyecek oluşu. herkes ile arasına büyük büyük duvarlar örüşü. yalnız kalışı. ve her yalnızlığına üzüldüğü an aklına sizin gelişiniz.
hesabın var mı? giriş yap