şükela:  tümü | bugün
  • kişiden kişiye değişen maddelerdir.

- aklı başında olması,
    - trip atmaması,
    - canayakın ve neşeli olması,
    - kültürlü olması,
    - narsisist olmaması (ego),
    - herhangi bir konuyla alakalı kendi görüşünü bildirebiliyor olması,
    - tinder kullanmaması,
    - özgüveni yüksek olması,
    - sabırsız olmaması,
    - temiz olması,
    - spor yapması,
    - hobilere sahip olması,
    - müzikten anlaması,
    - kitapları sevmesi,
    - televizyon izlemeyi fazla sevmiyor olması,
    - el becerisinin iyi olması,
    - sigara kullanmaması,
    - alkol tüketmemesi,
    - çocukları ve hayvanları sevmesi,
    - gezmeyi sevmesi.

edit: başlıkta fiziksel olarak herhangi bir özellik göstermedim be tatlım. saydığım özellikler herkesçe kabul görmüş, herkesin elinde olan güzel meziyetler. pm'den gelip neden hakaret ediliyor bilemedim şimdi. karşı cinste aklı başındalık, kültür, hayatını sağlıklı devam ettirebilmesi için spor yapmasını, alkol ve sigarayı bırakmasını falan istemem neden kötü olsun ki? kendimde olmayan bir şeyi de talep etmem ayrıca.
  • 20 cok olmus
    3 yeter
    turkum
    dogruyum
    caliskanim
  • -vajinaya sahip olması
    x20.
  • saydığınız özellikler iyi hoş da önemli olan bu özelliklerini size göstermek isteyip istemeyeceği.

göstermeyen kişiye bu özelliklere sahip değil denmez ben gösterilmeye layık biri değilmişim denir.
  • bir de ben ekleyeyim 21 olsun. unutulmuş herhalde bu madde.

gözlerinden ateş çıkarması
  • kolay bulunacakmış gibi gözüken ama ilişkiye başladığınızda olmadığını gördüğünüz özellikler. öyleymiş gibi yaparlar ama çok zor. iyi özellikler yazmış ama zor.

yazar ayar gibi algılamasın. sözlük geleneği olarak yeri geldi diye bkz. veriyorum. çünkü tek kadında bulunması zor.

(bkz: beyefendiye 20 kadın gönderelim)
  • bir kısım hemcinsim için bir tane özellik yeterlidir. bir kısmı için birkaç tanesi gerekir. kimileri için de daha fazlası.

20 özellik ne arkadaş. yıldızlararası seyahat yapacak mekik mi bu.
  • 20 çok şey olmuyor mu? tepeden tırnağa bir insanı kalıba sokmak.
    temiz bir kalbi olması
    güler yüzlü sevimli bi tip olması
    samimi olması
    ve eğer mümkünse mutfakta marifetli olması (hiç değilse zeytin yağlıları güzel pişirmesi) yeter de artar.
  • aç gözlülüğe gerek yok arkadaşlar, saygılı olmasına fit olun yeter. gerisi teferruat.