şükela:  tümü | bugün
1146 entry daha
  • sikicim benim..

    bir kadini ne kadar iyi siktiginiz onemlidir ama emin olun aranizdaki bagi saglamlastiracak daha onemli seyler de vardir.

    sadece bundan ibaretseniz unutulmasanız bile vazgeçilirsiniz birgün. ama kalplerini avcunuza alacak kadar büyülü ve ilk defa hissettiği anlarla doldurduysanız hafızasını vazgeçilmez de olursunuz.
    her defasında son defa öpüyormuş gibi öpüşüyorsanız, sadece ses tonunuzla bile baştan çıkartabilecek bir kimyayı yakaladıysanız, tabularını bir bir sizin için yıkacak kadar içindeki yasak duygulara dokunabildiyseniz, onu kendisinin bile farketmediği dişi yanlarıyla tanıştırdıysanız, hayal ettiği ama dile getirmeye korktuklarını ya da gerçekliğine inanmadıklarını ayağının altına serdiyseniz, sözcükleri başka kimsenin bir araya getirmediği şekilde cümleye dönüştüren bir söz büyücüsüyseniz, herkes sizi isterken siz sadece onu istediğinizi hücrelerine kadar hissettirdiyseniz ya o insanın asla unutmayacağı rüya gibi anısı olursunuz ya da sonraki ilişkilerinde aynı tadı arayıp bulamadıkça küfrettiği laneti.