• ağızdan çıkan saçmalığın kadınlısı.

benimki "sana aşık olmamı ister misin?" olmuştu.

sana aşık olmamı ister misin... yok istemem annem. ama olabiliyorsan, vidanjör mesela işimize yarardı.
    arkadaş sana aşık olmamı ister misin nedir? ben -maruz görün bolca- öyle kontrollü aşkın içine sıçarım ne yalan söyleyeyim. kapısı olan aşk mı olur yahu? kapıyı açınca salınıyor kapatınca geri yuvasına dönüyor. isteyince vuku buluyor istemeyince bulmuyor. aşkın bütün doğasına ters bir varoluş sergiliyor. kontrol edilebiliyor.

hayır bir de dönmüş bana ciddi ciddi, hiç gülümseme falan da yok. sevr antlaşması sanki.

neyse ben bunu duyunca verdim hatunun beline küreği.
    yok vermedim. hatta birbirimize aşık falan da olduk uzunca bir süre.

ama söylediği saçmaydı şimdi... fak yu'nun kızı ya.
  • "sünnetli biriyle seks yapmak, vajinami sünnet deri'n haline getirdi."
  • (bkz: eğer çok cozutursam beni dövebilirsin)

aynen böyle dendi bana, donup kaldım. "yok canım ne münasebet hebele" falan desem de "yok yok, çok böyle saçma sapan davranırsam salaklaşırsam bana vurabilirsin" dedi. içimden bi hasiktir çektim.

sonuç: 3 - 5 ay sonra her uyuz kezban türk kızı gibi terketti. tabi ki de dövmedim, hiçbir kadına vurmadım bu yaşıma kadar zaten.

edit: kendisi hala ekşi sözlük'te de yazardır kızlar, tahmininizin aksine pek öyle ebleh cahil biri falan değildir.
  • (bkz: seni seviyorum)

her zaman, her yerde, söyleyen kadın ve söylenen kişi kim olursa olsun kuyruklu yalandır.

tek istisna çocuğuna onu sevdiğini söyleyen anne olabilir, o da zaten hollywood filmleri dışında çok rastlanan bir durum değil.
  • (bkz: sıkılalım sarı sarı)
    içimdeki sevgi pıtırcığı coşup teletabiye bağlamak isteyince sarilalim sıkı sıkı yerine demiştim.
  • -aşkım, hiç kıskanmana gerek yok. sercanla biz kardeş gibiyiz. aynı yatakta çırılçıplak, araya yastık koymadan yatsak bile bir şey olmaz. valla bak, yeminle. kankam o benim.

arkadaşın eski kız arkadaşı tam olarak böyle olmasa da buna benzer bir şeyler zırvalamış zamanında. kız sonradan sercanla evlendi lan. böyle bir şey duyarsanız aklınızda bulunsun. o kızı sercan kapar hacı.
  • indirimdeymiş alalım.

ve hiç ihtiyacınız olmayan bir şeyden alırsınız, bir tane de yanında promosyonu vardır hiç ihtiyacınız olmayan şeyden iki tane almış olursunuz böylece.
  • butik sahibi 40 yaşını aşmış bir kadından duymuştum. dükkana koyacağı plastik mankenlere boy abdesti aldırıp öyle sokmuştu dükkana.

aklıma geldikçe gülerim. hayatımda duyduğum en saçma şey.
  • özür dilerim ve teşekkür ederim
  • (bkz: sen benden daha iyilerine layıksın) ciddiyim bunu kısa zaman aralığında üç defa duydum yahu siz sözlendiniz mi senkronize şeklinde aynı şeyleri söylüyorsunuz
hesabın var mı? giriş yap