• ilgisiz bırakın, arayıp sormayın.
    sizin ayrılmayı bile beceremeyen bir ezik olduğunuzu anlayacak ve gerektiği şekilde size siktiri basacaktır.
  • ben bunu yapabilmek için avukat tutmuştum.

siz düşünün gerisini...

not: ayrıca evli de değildim...
  • yapamıyorum, beni affet. demek ilişkinin yukarıda bahsedilen safhalarında gayet de yeterlidir. o kadar yalana hiç gerek yok.
  • kurtulmak nedir, ne kadar hıyar bir kelimedir ya. ekşi sözlük kendimi bir b.k sanıyorum, aşırı yakışıklıyım, tüm kadınlar peşimde onlardan kurtulamıyorum timi iş başında yine. la senin kertenkele tipinin neyini bırakmasın. sen cesaretsizlik edip ima vesaire ile uğraşacağına, adam gibi efendi bir şekilde söyle onlar anlar zaten.
  • ima edip anlamasını beklemek kadını daha çok inciteceğinden, dürüst olun. emin olun paçanıza yapışmayacak. ayrıca sizi seviyorsa; yaptığınız imaları da anlamamakta direnecektir ve sonuçta iki taraf içinde ilişki eziyete dönüp, gereksiz uzar. ne diyoduk? yekten söyleyin.
  • saplantılının birini örnek verip "git demek yetmiyormuş işte" demek safsatadır. bir kişinin yaptığı eylemden tüm insanlık sorumlu tutulamadığı gibi, yine aynı durumun neticesi referans alınıp sonuç çıkarılamaz, zira insani ilişkiler kağıt üstünde yaşanmaz.

bir ilişkinin artık yürümeyeceğini sebep ve sonuçlarıyla, açıkça ifade etmek, aklı başında iki insanın diyaloğunu bitirmesinin en adaplı biçimidir. nasıl kurtulsam diye düşünüp kendinizi parçalamak yerine, ilişkinizi neden devam ettiremeyeceğinizi ciddiyetle anlatmak, hem sizi daha güzel bir insan yapar, hem de karşınızdaki insana saygısızlık etmemiş olursunuz.

karşı taraf konuşmaktan anlamıyorsa aklı başında değildir, diyalog kuramadığınız biriyle birlikte olmanıza bakılırsa sizinki de değildir. bu durumda sorulması gereken soru; aklınız o raddeye kadar nerededir? cevabınız, bir sonraki ilişkinizin temelini teşkil edecektir. iyi şanslar.
  • (bkz: kadınların reddederken dürüst olmaması) diye başlık açıp söylenen yazarın göz yaşartan tutarlılığına şahit olduğumuz başlık.

kadından kurtulacaklarmış bak bak... sanki bana jude law. bozuk karakterinize, kayık tipinize, düşük cinsel performansınıza tutulacak bir kadın yoktur zaten. görüşmek istemediğinizi açıkça söyleyin, kız zaten yedekte başkasını tutuyordur hemen ona gider :d ilişkiler genelde erkeklerin abazalık yüzünden net bir karar alıp arkasında duramamasından sakıza döner. hiç öyle taktik falan geliştirmenize gerek yok. zor tabii ama biraz düzgün davranmaya çalışın yeter.
  • onsuz bi hayat düşünemediğinizi söyleyin, anında terkeder.
  • erkeklerin yaptıkları klasik hata karşı tarafı vazgeçirmeye çalışmaktır. kadını anlamsız bir şekilde çözüm arayışında bırakır iğrenç bir döngüye sokarsınız. gerçekten böyle yaparak karşı tarafın ağzına sıçıyorsunuz.

erkek gibi net olursanız kadın zaten vazgeçer. "ya ben kalbini kırmak istemiyorum, çok üzülüyorum" gibi korkakça tavırların arkasına sığınmaktan vazgeçip net olun. böylece kimsenin de vaktin çalmazsınız.
  • seni artık sevmiyorum , çık hayatımdan demek yeterlidir. kadınlar gururludur. ama acısını bir gün bir yerden çıkartırlar.

gerçi bunu en son yaptığımda koşarak kızın evine gitmişim.

not : tavsiye değildir efenim.
hesabın var mı? giriş yap