şükela:  tümü | bugün
  • boşansan dahi gelip seni bulacagindan olmayan yoldur.
  • onu fazla bulaştırmadan yakınında tutmaktır, kadın kafayı taktıysa tamamen kesip atmak neredeyse imkansızdır. 4-5 sene önce muhatap olduğum bi kadınla iş işten geçtiğini anladığımda engellemeye başladım, nerden engellesem diğer taraftan geldi. kaç farklı mecradan, kaç farklı hesapla, kaç farklı yeni numarayla geldi bilmiyorum. en son 1,5 sene önce yeni bir numaradan arayıp annesinin intihar ettiğini, çok ihtiyacı olduğunu söyleyince 1 kere daha buluştuk. o buluşmada da ne kadar haklı bir karar verdiğimi daha iyi anladım. aradığı numarayla yazmaya devam etti. bu kez engellemedim, ama hiçbir şekilde cevap da vermedim, o da başka hiçbir yerden yazmadı. 1,5 senedir bıkmadan usanmadan o numaradan yazmaya ve fotoğraf göndermeye devam ediyor, ama bundan fazlasını da yapmıyor.
  • aslında tek yolu yoktur. küçük yaşlarda lafı ilk cümleden sekse getirirdim ve bu kesin çalışan yöntemdi. yani sapık gibi davranmak diyelim. yoksa "on erkeğin arasında tek kız olsan dikkatimi çekmeyecek birisin" demek de vardı ama karşıdakinin özgüvenini silkmeye gerek olmadığından bu taktik birkaç kişide idare etti.

sonra üniversite zamanı geldi. orada da beni gözüne kestiren kişi kimse ondan kaçma yöntemini kullandım. mümkünse aynı ortamda bulunma, bulunduysan bahane uydurup yerini değiştir taktiği. ayrıca kızlar bizim gibi değil. biz hoşlandığımızı pat diye söylüyoruz, onlar standart erkek kızın peşinden koşar kavramına aykırı davrandıkları için kıvranıyorlar. işte bu kıvranma faslında uyanmak lazım çünkü salağa yatacaksınız. yalnız psikopata denk geldiyseniz ortamdan kaçmak ve aptalı oynamak da yangını körüklemek olabilir ona dikkat.

sapık gibi davranmak da aptal gibi davranmak da işe yaramadıysa yabanilik benim son çarem. kezban dediklerimiz nasılsa aynı onlar gibi davranıyoruz ve bu iş huzur içinde çözülüyor. hani o çok klişe olan kadınlar paraya pula bakar kavramı seks işçisi ruhlulara ve ucuz kadınlara mahsus. denemek için fakir olduğumu, hor görülecek işleri yaptığımı söylediğimde bugüne kadar karşı cinsin davranışı pek değişmedi. kurtulunacak seviyeye gelmiş bir kadın alkol, kumar, uyuşturucu, parasızlık gibi şeylere bile bakmaz diye düşünüyorum.

evli olunan kişiden kurtulmak ise biraz daha eziyetli ama boşanmak sorunu çözer sanırım. sonuçta bekarım, buradan bakınca boşanmak kolay görünüyor.
  • (bkz: eşcinsel olmak)

hiç bulaşmayınca kurtulmana da gerek kalmıyor.
  • onu çok sevin
  • yok sayın.
    o zaten sizden kurtulacaktır.
  • aslında oldukça kolay olan hedelerdir.

- kadına sürekli ilgi göstermek
    - sürekli iltifat etmek, hediyeler almak
    - önemli durumlarda kadının karar almasına izin vermek, kadın tarafından yönlendirilmeyi kabul etmek
    - kadına, onun hayatınızın amacı olduğunu hissettirmek
    - shit test'lerden geçememek
    - hipergamik açıdan kadının üstün olduğunu hissettirmek

... böyle gider bu valla çok kolay.
  • gerçekten başınız büyük belada olabilir. bizim dayıoğlunun başına geldi. adam her şeyi yaptı ama nafile. süreç yıllarca devam etti aynı yukarıda yazan arkadaşın anlattığı gibi. hatta aynı kadın mı diye şüphelendim o derece. farklı numaralar, yalan hikayeler, ailesinin telini bulup deşifre etmeler, buluşmak için yalvarmalar, bitti deyip sağdan soldan çıkmalar. hayatını cehenneme çevirdi. bir de çok onursuzlaştı kadın çizgiyi geçince. bu kadınların hayırı cevap olarak, yenilgiyi bir gerçeklik olarak kabul edememesinden kaynaklanan egoist ve hastalıklı bir tavır da olabilir bilmiyorum. sonunda kurtuldu ama hala arada bir tanımadığı numaralardan çaldırıldığını falan anlatır. allah kurtarsın.
  • ahir zaman alametlerini üzerinde taşıyan kurtuluş. ne günlere kaldık cenabı mevlam. demek ki cinselliğin afrikası olan güzel yurdumda, yokluk yaşamayan ve temasın obezliğinden kurtuluş reçeteleri yazan insanlar da var. mütemadiyen gündemde olan, "nefes alsın yeter" tayfası yanında, elitist bir kesim de varmış.
  • onsuz nefes alamadığınızı ve o olmadan dünyanın ve hayatın hiçbir anlamı olmadığını söylemektir. bunu her gün yemeklerden önce ve sonra olmak üzere 2'şer doz şeklinde kendisine oral* yolla verirseniz; bünyeden bünyeye değişmekle birlikte en geç 20 ila 30 gün içerisinde verilen ilaç etkisini gösterecek ve size karşı kendisinin dahi engel olamayacağı göt gibi ortada bırakma isteğiyle dolup taşacaktır.

sizi saplantı haline getiren ve bir türlü vazgeçmeyen bir kadının bırakmasını ancak böyle sağlayabilirsiniz. geri kalan tüm yöntemler geçici olup ters tepecektir.

edit: imla