şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: konser)
  • sahip olduğum mucizevi bir yetenek. hiç öflemeden dinlerim saatlerce. soru sorup cevabını almadan konuşuyorsa ağzına ayakkabıyla vuruyorum ama kendisini yalansız ve korkusuzca anlatıyorsa dinlerim. meme mi dedin en son?
  • (bkz: kafa sikmek)
  • severek ve zevkle yaptığım, yapmaya doyamadığım vasat eylem. kadınlar çiçektir ve özen isterler.

(bkz: tostumu yedim mesajını bekliyorum)
  • eğer kadın mimiklerini iyi kullanıyorsa kolaylıkla gerçekleştirebileceğim fiil.
  • allah erkek ırkına sabır versin dedirtecek önermedir. ayrıca iyimser bir tahminde bulunmuşsunuz dostum.
  • kadınlar dinlenmeyi ve önemsenmeyi sever. ne kadar az konuşkan olursa olsun (ki ketum olmaktan ve konuşmaktan hoşlanmayan insanlar genelde hep dinlenmemiş olan insanlardır) kadınların bahsetmekten ve üzerinde konuşmaktan hoşlandıkları konular vardır. çoğu kadın ekseriyetle kendinden, ailesinden, yeni aldığı ayakkabısından ve saçını karamelin hangi tonuna boyatmak istediği gibi konularda konuşmayı sever. izin verin konuşsunlar. bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler. konuyu açın ve bekleyin. siz atılgan ve çok konuşan olmayın. izin verin onlar konuşsun. siz sadece onlara dinlediğinizi, anlattıklarına değer verdiğinizi gösterin. yapmanız gereken sadece onları dinlediğinizi göstermek ve onlara anlatmak konusunda şevklendirmek.

kadınların anlattıkları ne kadar yüzeysel görünürse görünsün cümle aralarında kişilikleri, yaşamları, alışkanlıkları, sevdikleri veya sevmedikleri şeyler konusunda ipuçları verirler. ilk aşamalarda bunları hemen tespit etmeniz zor olsa bile bir süre sonra dinlemeyi öğrendiğinizde bu sizin için kolay bir hale gelecektir. yüzyüze tanışmadığınız ve internet gibi bir yerde karşılaştığınız kadınla 30-40 cümlelik bir sohbet yaptınığınızda bile karşınızdaki hatunun yaklaşık ruhsal yapısı ile ilgili bir fikir sahibi olmanız mümkündür.
  • (bkz: bir intihar şekli olarak ölene kadar sikilmek)

kastım yok. bu bakınıza yer ararken buraya geldim.
  • bir erkegi araliksiz iki saat dinlemekten nasil bir farki oldugunu anlayamadigim eylem.
  • anadolu lisesi ingilizcesiyle alt yazısız yabancı film izlemek gibidir.
    anlıyormuş gibi yapar ancak %20'lik kısmını anlarsınız.