şükela:  tümü | bugün
  • bu ihtiyaç neden oluşuyor dıye düşündüren başlık. yıne bir ego tatmini söz konusu sanıyorum.
  • her türlüsü kırar. çirkin olan sizin kalbinizdir.
  • asıl çirkinlik insan onurunu kırmaktır. başka bir şekilde anlatmak en iyisi.
  • bir kız arkadaşa çok ayıp ettim ya. instagram'da çok erkeğin mesaj attığını söyledi. sana bile bu kadar çok mesaj geliyorsa diğerlerine acaba ne kadar geliyordur dedim. ne demek istiyorsun sen filan dedi acayip bozulmuştu*
  • "insan her zaman doğruyu söylemeli ama her doğruyu söylememeli."
  • bir kadını kırmadan çirkin olduğu söylenmez. o sizin içinizin dışa yansıması olur. ama bir kadına onu beğenmediğinizi söylemek zorundasınız. evet kırıcı olur, hele ki size karşı güzel hisler besliyorsa. özellikle aradaki ilişki başka bir boyuta doğru ilerliyor ve hisleriniz karşılıklı değilse. böyle bir durumda kırmamak mümkün değildir.
  • her kadın güzeldir. güzelliğinin nerede olduğunu görüp çıkaran ise; erkektir.
  • yüreği sıfatından güzel arkadaşım denebilir mesela.
  • hiç kimse tumuyle çirkin olamaz. romantik ibneler gibi baktığım için değil siz bakmayı bilmediğiniz, göremediğiniz içindir boyle bir iddianız varsa.
  • aynı kadın mükemmel bir estetik operasyonla geri döndüğünde köpeği olan tiplerin genelde yapacağı eylem.