şükela:  tümü | bugün
  • niye bunu söylemeniz gereken bir ortam oluşuyor anlayamıyorum pek. şişman olan, kilo almış olan veya çirkin olan inanın bunun gayet iyi farkındadır. birinin yüzüne karşı kilo almışsın, yüzün güzel ama şişmansın keşke kilo versen, çirkin bir insansın , saçın dökülmüş , sivilcen çıkmış gibi şeyler söylemenize gerek yok. bunu kırmadan söylemenin bir yolu da yok.
  • söylemeyin abi, niye birisine böyle bir şey söylersin ki?!
  • odun davranışıdır.
    yontulmamış, eğitilmemiş, olduğu gibi yaşıyordur.
    arada oksijen tüketiyor, besleniyor, fotosentez yapıyor olabilir.
    tam bir dick kafadır.
    cock kafadır.
    karışmayın takılsın bi köşede.
  • -ayakkabilarin cok güzelmis
    -tesekkürler
    -cirkinsin
    -viy?
    -sac rengin cok yakismis

(bkz: compliment sandwich)

edit: yapılmışı varmış
  • bu ihtiyaç neden oluşuyor dıye düşündüren başlık. yıne bir ego tatmini söz konusu sanıyorum.
  • her türlüsü kırar. çirkin olan sizin kalbinizdir.
  • asıl çirkinlik insan onurunu kırmaktır. başka bir şekilde anlatmak en iyisi.
  • bir kız arkadaşa çok ayıp ettim ya. instagram'da çok erkeğin mesaj attığını söyledi. sana bile bu kadar çok mesaj geliyorsa diğerlerine acaba ne kadar geliyordur dedim. ne demek istiyorsun sen filan dedi acayip bozulmuştu*
  • "insan her zaman doğruyu söylemeli ama her doğruyu söylememeli."
  • bir kadını kırmadan çirkin olduğu söylenmez. o sizin içinizin dışa yansıması olur. ama bir kadına onu beğenmediğinizi söylemek zorundasınız. evet kırıcı olur, hele ki size karşı güzel hisler besliyorsa. özellikle aradaki ilişki başka bir boyuta doğru ilerliyor ve hisleriniz karşılıklı değilse. böyle bir durumda kırmamak mümkün değildir.