şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir kadını sekse hazırlamaktır. valla!
  (çok şık bi tanım oldu)

  (tanımı yaptığıma göre tanım devamına geçebilirim)
  sadece bir tane kadın için olan, bir tek örneği paylaşacağım. iki, üç, beş kadın için olanlar farklı. grup çalışması ihtimaliniz olduğunda mesaj atın o konuda da yardımcı olurum.

  (bkz: ona küçük sürprizler yapın)
  (hooop bakınız da geldi)

  (ve nihayetinde örnek)
  örneğin sevişmeden önce bahçeye çıkın. yağmurun altında odunları ikiye ayırın, ıslak ve seksi olun.. ciddiyim bak. alın yuvarlak bi odunu, bi kütüğün üzerine dikine koyup baltayla ikiye ayırın. sonra bir tane daha. ve sonra daha büyüğü. odunları ayırın ki odunla aranızdaki farkları görsün. kimin daha güçlü olduğunu anlasın. ıslak ve seksi vücudunuzu arzulasın...

  bu arada ilk kez yapacaksanız bunu önce tek başınızayken deneyin. denemeler sırasında yağmur yağmasa da olur ancak kadını sekse hazırlarken yağmur gerekiyor aga, yağmur önemli.. "yok len ne var odun kırmakta" diye düşünüp ilk kez denerseniz ve "amınıskim kırılmıyo la bu" deyip götün götün dönerseniz eve, kadının kafasında soru işaretleri olur. bu da istediğimiz bir şey değil. sevişemezsiniz, içinizde patlar.

  bu taktik benim daha önce yaptığım, defalarca happy ending yaşadığım bir şey değil ama yeter sayıdaki türk filminde işe yaradığını gördüm. kadını sekse böyle hazırlıyorlardı. abiler odunu kestikten sonra direkt baltayı kütüğe başka bir şeyi de kadına saplıyordu. * *

  (zöge editi yapmak adettendir)
  edit: amına koduklarımın sanki denediniz de taktik tutmadı! hemen işin kolayına kaçalım, entry kötüleyelim. oldu amk :/
 • edepsizce konuşmak, ona neler yapacağını anlatmak, onu çocuklar gibi şımartmak, az sonra aranızda geçecekleri ima eden çapkın tavırlar, bakışlar, sözler, mum ışığı ambiyansı ve kalabalık ortamlarda kulağına tahrik edici cümleler fısıldanması yapılacak en doğru hazırlıklardır.
 • boşuna uğraşmayın, uğraştığınıza değmez, gidin hazır alın.
 • düzgün bir fiziğiniz varsa dokunmasına müsaade edebilirsiniz. kulağına küfür etmenin pek bir faydası olacağını sanmıyorum. hissiz sekse karşıyız ayrıca.
 • kadın her zaman hazırdır, önemli olan erkeğin hazır olması.
 • kesime koyun hazırlıyorlar sanki amklarım. bırakın la siz sevişmeyin allasen.
 • loş ve sıcak bir ortam, müzik ve şarap temin ederek başlanmalıdır.
 • sütün içinde marine etmek
 • zeytinyağı, bir miktar süt, tuz, karabiber ve biraz pul biber ile iyice ovulur. bir gece öncesinden buzdalabinda bekletilir. sonraki gun sevismeye hazir bir adet kadın elinizdedir. afiyet olsun..